Podílíme se na úspěch Lea Brichty!!!

9.1.2021
Podílíme se na úspěch Lea Brichty!!!

Gratulujeme Leovi Brichtovi k dalšímu vítězství!

Podivejte se na video do konce!

https://youtu.be/NpxIWvLaI_8

S Leem jsme se setkali náhodou. Pozdravili jsme se, řekli mu, kolik jsme o něm slyšeli, a on odpověděl svým hravým, téměř dětským tónem - Opravdu?

Zapůsobilo na nás jeho skromné ​​sebevědomí, typické pro vítěze. Jeho inteligentní pohled nás šokoval. Popravdě čekali jsme něco jiného, ale místo toho jsme měli proti sobě mladého inteligentního muže s mírným přátelským úsměvem a neuvěřitelnou osobností!

Nemohli jsme odolat.

Okamžitě jsme se stali jeho fanoušky. Všichni jsme v tomto sportu viděli hrubé lidi, kteří ohrožovali své soupeře, humanoidní gorily, které se pokoušely vštěpit strach aby maskovaly svůj vlastní strach. Leovi to chybí. Příroda mu dala kouzlo, které může zdůraznit tím, že prokazuje úctu a úsměv svému soupeři.

Tento chlapec je naší inspirací. A přejme si vám říct proč!

Leo neustále pracuje na svém úspěchu.

Nezná ten pocit – už nemůžu, už nechci, neuspěji! Je v něm síla, která ho, i když je nejvíce unavený, nutí jít kupředu, nevzdávat se! Síla, kterou mají vůdci! Síla, která vás pohání, když už nemůžete, když jste na kolenou a umíráte, abyste se posunuli vpřed, vedeni vírou v budoucnost, úspěchem a osobou, která u vás stojí! Jeho každodenní zaměření je na další vítězství!

100 procent svého času věnuje tréninku.

Je to čestný a slušný muž.

Kombinace každodenního tréninku, stravy, která dokáže strhnout i tu nejsilnější vůli a pokoru podobnou šaolinskému mnichovi, způsobila, že jsme chtěli být součástí jeho úspěchu.

Leo je flexibilní. Přizpůsobuje se svému protivníkovi, jako když se voda nalije do jiné nádoby.

To je dnes nezbytné pro nás všechny, kteří se nechceme vzdát a musíme jít v rytmu nového života, v opačném případě systém nás zničí. Vítejte v době 4. technologické revoluce!

Naštěstí ještě nepřišli na to, jak bojovat on-line v oktagonu!