Výhody investice do nemovitostí v Thajsku

3.5.2023

Jak už si všichni uvědomují, ceny českých nemovitostí pomalu klesají, ale i tak jsou tu byty pro běžného smrtelníka skoro nedostupné.

Výhody investice do nemovitostí v Thajsku

Jak už si všichni uvědomují, ceny českých nemovitostí pomalu klesají, ale i tak jsou tu byty pro běžného smrtelníka skoro nedostupné. Proto se čím dál více investorů začíná zajímat o zahraniční trh. Byli jsme první, kteří Vám přinesli možnost investovat v Bulharsku. Lidi si nás cení a vysoce nás hodnotí. Proto jsme se rozhodli Vám nabídnout možnost investice do thajských nemovitostí.

 Je spoustu důvodů, proč do této krásné země investovat. Do nemovitostí můžete investovat za účelem krátkodobého i dlouhodobého pronájmu.

Tady můžou investovat i drobní investoři, jelikož ceny začínají od 800 000 CZK. Thajský trh nabízí velkou flexibilitu a rozmanitost i pro ty nejnáročnější. Thajská ekonomie se po kovidu dobře vzpamatovává, kupní síla vzrostla a návratnost investice se zkrátila.

Pokud chcete vlastnit nemovitosti vedle modrého širého oceánu, tak je Thajsko tím pravým místem pro vás. Kromě pláže a oceánu se můžete koupat v bazénu, který je ve vašem komplexu, jen pár kroků od vašeho bytu. Po večeři v oblíbených thajských restauracích se můžete procházet po nádherných městech nebo po plážích. Thajsko je bezpečné město s příjemnými lidmi.

TURISMUS

Turistická sezóna trvá v Thajsku přibližně 6 měsíců. Doporučuje se tam jet hlavně v období říjen/listopad až březen/duben. V té době tam bývá přibližně 27-30°C. To dává hodně prostoru k pronajímání bytu nebo pro vlastní dovolenou. Po bytech k pronájmu v oblíbených lokalitách je velká poptávka nejen od turistů, ale i od místních.

Thajsko je omývané modrými vodami Thajského zálivu. Písek je teplý a bílý a najdete zde také exotické palmy. Je to také dokonalé město pro vodní sporty jako surfing. Můžete si také udělat zájezd na některé z krásných ostrovů.

Kromě malebných pláží disponuje Thajsko také moderními městy, ve kterých je rušný noční život a hodně historických památek.

 

ŽIVTONI STYL V THAJSKU

Pokud máte rádi pálivá jídla a asijskou kuchyni, tak Thajsko je ten správný výběr. Místní kuchyně je vyhlášená a můžete zde objevit plno nových jídel o kterých jste ani nevěděli, že existují! Ve velkých městech jako je třeba Bangkok najdete plno nočních lokálů, barů a klubů, kde si na své přijdou mladší lidé a ti, kdo se rádi baví a tančí. Lidé, co už v Thajsku nějaký čas byli, se rádi vrací. Lidé z Thajska si zakládají na etiketě, jsou zdvořilí a slušní. Jsou také nábožensky založení, hlavně na vesnicích.

 

DOPRAVA A DOSTUPNOST

V Bangkoku se nachází moderní letiště Suvarnabhumi. Je to největší letiště v jihovýchodní Asii. Letí tam všechny velké letecké společnosti. Z Prahy ale momentálně neletí žádný přímý let do Bangkoku, ale čeští turisté mohou letět z letiště ve Vídni.

Čeští turisté mohou pobývat v Thajsku do 30 dní bez víza, ale pokud se tam chcete zdržet déle, budete vízum potřebovat.