Proč investovat do nemovitostí v Chorvatsku?

15.5.2023

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací pro Čechy a Slováky

Proč investovat do nemovitostí v Chorvatsku?

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací pro Čechy a Slováky, a to právem. Hodně lidí se tam také každoročně vrací.

Koupí nemovitosti v Chorvatsku nezískáte jen stabilní investici, ale i skvělé místo na nezapomenutelnou dovolenou a na prožití kvalitního důchodu. Chorvatský realitní trh je bohatý, a velmi rychle se rozvíjí. Nemovitost na své hodnotě neztratí, právě naopak! O nemovitosti je zájem, ceny budou růst a garance navrácení investice je vysoká.

            Čistota moře a počasí

Jaderské moře je jedno z nejčistějších moří na světě, ať už jde o pobřeží na severu nebo na jihu. Najdete tam také zachovanou a neznečištěnou přírodu. V Chorvatsku je nádherné podnebí, ideální pro dovolenou. Slunečné a teplé s dlouhými dny. Nejkrásněji je tam ale od května do září. Chorvatsko je také ideální místo na provozování různých všelijakých druhů vodních sportů.

            Vstup Chorvatska do Schengenského prostoru

Když jste naposledy jeli do Chorvatska autem, jistě jste stáli frontu na hranici. Mám pro vás ale dobrou zprávu. Chorvatsko bylo připojeno do Schengenského prostoru, takže už budete moct přejet přes hranice bez kontroly. Chorvatsko je velmi dostupná země, ať už jste se rozhodli letět, nebo jet autem.

            Turismus a kultura

V Chorvatsku jsou krásná města plná historických památek a malebná příroda ideální pro procházky a prohlídky památek. V Chorvatsku se také lahodně najíte. V městech můžete narazit na zajímavé kavárny a restaurace. V Chorvatsku také nebudete nudit – můžete navštívit festivaly, kluby a bary.

Pokud si chcete pořídit svoji vysněnou nemovitost v Chorvatsku, tak se na nás neváhejte obrátit!