Reference

Než se rozhodnete pro koupi nemovitosti v zahraničí, nejprve si dobře ověřte, kdo vám obchod zprostředkuje. My pocházíme ze zemí, ze kterých Vám nemovitosti nabízíme, a proto dobře známe místní zákony a dokážeme vám na místě zajistit veškerý servis. Přečtěte si, co klienti říkají o našich službách.

Naše ocenění a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Dobrý den, jmenuji se Milan Sejkora a dovolte mi, abych se s Vámi touto cestou podělil o naši zkušenost s realitní kanceláří mojenemovitostumore, zastoupené panem Marinkovičem. V létě 2021 jsme se z nabídky realitní kanceláře rozhodli zakoupit rozestavěnou budovu na ostrově Dugi Otok v Chorvatsku. Následně jsme za spolupráce pana Marinkoviče podepsali předkupní smlouvu s tím, že nemovitost bude prodávajícím dokončena do března 2022. Za významné pomoci pana Marinkoviče se celá akce podařila zdárně dokončit, objekt se podařilo předat a následně zapsat do katastru nemovitostí v Chorvatsku. Všem případným klientům realitní kanceláře mohu tuto realitní kancelář vřele doporučit a zejména mohu i nadále vřele doporučit služby pana Marinkoviče
Milan

Zanechte recenzi

Budeme rádi, když se s ostatními podělíte o zkušenosti s našimi službami. Oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, abychom mohli naše služby udělat ještě lepší.

Pokud máte zájem se s námi potkat, neváhejte se zastavit v naší kanceláři, jsme tu pro vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00