Reference

Než se rozhodnete pro koupi nemovitosti v zahraničí, nejprve si dobře ověřte, kdo vám obchod zprostředkuje. My pocházíme ze zemí, ze kterých Vám nemovitosti nabízíme, a proto dobře známe místní zákony a dokážeme vám na místě zajistit veškerý servis. Přečtěte si, co klienti říkají o našich službách.

Naše ocenění a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Zdravím všechny zájemce o koupi nemovitosti u moře. Rád bych poděkoval celému týmu MOJE NEMOVITOST U MOŘE, a obzvláště panu Tomášovi Niklovi, za velice vstřícný přístup, pomoc při koupi i při jednání s místními úřady. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Sám jsem před tím domlouval i jiné možnosti u konkurence i u jednotlivců ve vybrané oblasti, ale právě vstřícnost, rady a pomoc pana Nikla mě přesvědčily pro tuto volbu, které rozhodně nelituji. Vsadit na MOJE NEMOVITOST U MOŘE se vyplatí. Mohu vřele doporučit obrátit se na MOJE NEMOVITOST U MOŘE, a v případě Španělska přímo na pana Nikla!!!
Jan

Zanechte recenzi

Budeme rádi, když se s ostatními podělíte o zkušenosti s našimi službami. Oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, abychom mohli naše služby udělat ještě lepší.

Pokud máte zájem se s námi potkat, neváhejte se zastavit v naší kanceláři, jsme tu pro vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00