Reference

Než se rozhodnete pro koupi nemovitosti v zahraničí, nejprve si dobře ověřte, kdo vám obchod zprostředkuje. My pocházíme ze zemí, ze kterých Vám nemovitosti nabízíme, a proto dobře známe místní zákony a dokážeme vám na místě zajistit veškerý servis. Přečtěte si, co klienti říkají o našich službách.

Naše ocenění a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Dobrý den, chtěla bych se podělit o svou zkušenost s firmou Moje nemovitost u moře. V říjnu 2023 jsme koupili byt v Albánii a náš převod proběhl do měsíce, všechno probíhalo hladce a nenastala žádná komplikace. Musím také pochválit paní Vasilevu za její profesionalitu, trpělivost a ochotu.
Hanka P.
Koupil jsem nedávno nemovitost od firmy Mojenemovitostumore.cz a nemohl jsem být spokojenější. Jejich služby jsou naprosto skvělé a profesionální. Od začátku až do konce byli velmi vstřícní a ochotní mi pomoci s každým krokem nákupního procesu. Komunikace byla vynikající, všechny mé otázky byly rychle zodpovězeny. Nemovitost, kterou jsem zakoupil, byla v dokonalém stavu, jak mi bylo slíbeno a celý proces předání probíhal bez problémů. Mohu je vřele doporučit každému, kdo uvažuje o nákupu nemovitosti. Jsou to opravdoví odborníci, kteří se postarají o vaše potřeby a zajistí, aby vše probíhalo hladce.
Jan D.
S manželem jsme před třemi měsíci zakoupili nemovitost a jsme naprosto spokojeni s naším rozhodnutím. Jsme rádi, že jsme si nakonec vybrali firmu Moje nemovitost u more, která nám poskytla vynikající služby a pomohla nám najít ideální domov pro naši rodinu. S pozdravem Jarmila a Zdeněk
Jarmila P.
Delegát Aleksander je výborný a moc milý člověk. Ještě jednou děkujeme za celou rodinu. Už se těšíme k moři :-).
Alena S.

Zanechte recenzi

Budeme rádi, když se s ostatními podělíte o zkušenosti s našimi službami. Oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, abychom mohli naše služby udělat ještě lepší.

Pokud máte zájem se s námi potkat, neváhejte se zastavit v naší kanceláři, jsme tu pro vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00