2+kk na splátky až 20 let, komplex Paradiso Nesebar, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 12486
107 000 € ≈ 2 702 285 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/5
Moře 150 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmány různých velikostí a ploch, které se nachází v komplexu Paradiso Nessebar, v Nesebar, Bulharsko. 

Předností těchto apartmánů kromě jejich perfektní polohy je i fakt, že je možné pořídit si je i na splátky až na 20 let! 

Konkrétní apartmán 2+kk o celkové ploše 64m2 se nachází ve třetím podlaží ze šesti pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Apartmán se prodává nezařízený. S nábytkem a vybavením rádi pomůžeme za bezkonkurenční ceny!

Nyní nabízíme více apartmánů v různých komplexech se splátkovým kalendářem až na 20 let! Jednoduché a rychlé a bez prokazování příjmu a žádnou byrokracie. 

Apartmány se prodávají vybavené dle aktuálních fotografií, které Vám rádi zašleme, v případě zájmu s nábytkem a vybavením pomůžeme!

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.

Paradiso Nessebar - v překladu z italštiny znamená Kousek ráje, jedná se o jedinečný rezidenční komplex. Nachází se na promenádě spojující největší bulharské černomořské letovisko Slunečné pobřeží s malebným historickým městem Nesebar. Komplex má ideální polohu na okraji Nesebaru, přímo na břehu moře. Jedinečná poloha Paradiso Aparthotelu Nesebar umožňuje snadný přístup do krásného starého města Nesebar a do centra města s mnoha restauracemi a bary. K mořskému pobřeží a dlouhému písečnému pobřeží letoviska Slunečné pobřeží je to co by kamenem dohodil. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: bazén, relaxační zónu, bar, parkoviště, výtah, a soukromá pláž, transfer z a na letiště za příplatek, 24h ochrana

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56.32 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
240 m
Lékař
470 m
Kavárna
270 m
Restaurace
20 m
Bar
370 m
Škola/školka
690 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00