2+kk s výhledem na bazén, v komplexu Palazzo, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11869
57 800 € ≈ 1 429 972 Kč
Plocha 72 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi 2+kk v komplexu Palazzo 1 na Slunečním pobřeží. Celková plocha apartmánu je 72m2, situován je ve čtvrtém podlaží ze šesti pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa s pěkným výhledem na bazén. Komplex "Palazzo 1" se skládá ze dvou budov, které se nacházejí v jihozápadní části letoviska Slunečné pobřeží, 400 metrů od pláže a moře. Aquapark Nessebar a Aquapark "Action" na Slunečném pobřeží jsou 2 km daleko. Staré město Nesebar je vzdálené 3 km. 27 km od mezinárodního letiště Burgas. Oblast je živá a má dobrou infrastrukturu - supermarket, obchody, zdravotní středisko, lékárna, restaurace, kavárny, dětská hřiště, letní atrakce, autobusové zastávky městské a meziměstské dopravy. Infrastruktura: 24/7 ostraha, velký bazén, dětský bazén, lobby bar, bar u bazénu, masážní salon, herna se šipkami a kulečníkem, restaurace, pizzerie, parkoviště.

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně .

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
72 m2
Užitná plocha
63.36 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
220 m
Lékař
480 m
Kavárna
40 m
Restaurace
140 m
Bar
50 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00