4+kk u moře, Yacht klub, kino , aquapark a vodní sporty

Gaziveren, Kypr – ID 7214
359 000 € ≈ 8 955 255 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 15/19
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Tento skvělý wellness a hotelový projekt přímo u moře od našeho obchodního partnera se nachází na severozápadním pobřeží Kypru, ve městě Gaziveren v okrese Lefke. V regionů se nachází tří velké univerzity , počet studentů roste každým rokem. Stabilně zde rostou proto i nájmy. V regionů převládá klientela ze západní Evropy a Skandinávie.

50km od komplexu se nachází pohoří Troodos, kde můžete během ledna a února lyžovat. Aktuálně v tomto projektů nabízíme prostorný 4+kk s velkou terasou o velikosti 45m2.

Návratnost investice do projektu činí 10-12let, podle toho, kdy investor vstoupí do projektu, proto neváhejte s investicí, abyste měli co nejlepší návratnost. S každým stadiem stavby automaticky roste cena a návratnost bude delší.

Komplex se skládá ze čtyř 20ti podlažních budov s 500 byty

a nabízí mnohem víc, než jen propracovanou rezidenci. Nabízí totiž celoživotní dovolenou s luxusním hotelovým konceptem. K apartmánům patří úložné prostory, parkovací místo a místo v podzemní garáži! K dispozici je taky yacht klub a kino!

Proto zařízení a nabízené služby v projektu nejsou o nic horší než v pětihvězdičkovém hotelu. 95 % apartmánů má skvělý výhled na moře. Naše typy bytů od 1+0 studia až po mezonetové byty 4+1. Naše podkrovní apartmány jsou buď 2+1 nebo 3+1. Všechny bloky mají tři výtahy.

Gaziverenské moře je kromě nádherného výhledu proslulé i vodními sporty. Lidé z celého světa sem jezdí za aktivitami, jako je například kitesurfing. Developer tuto možnost zachoval a zároveň zlepšil komfort využívání pláže pro jiné aktivity. Proto postavil vlnolam, který je 250 metrů dlouhý a 50 metrů z něj slouží jako přístav pro jachty. Na otevřeném moři vytvořil bezpečnou a pohodlnou lagunu s vlnolamem.

Budou zde umístěny soukromé kabiny, plážový bar a prostor pro vystoupení DJ.

aktivity na místě:

yacht klub

velký wellness

kino v areálů zdarma

fitness centrum (300 m2)

fotbalové hřiště

tenisový kurt

basketbalové hřiště

beach volleybal

Fotbalové hřiště + tenis hřiště, mini golf

pěší a cyklistické stezky

půjčovny jízdních kol a terénních vozidel

rybaření

kite surfing a vodní sporty

potápění

zařízení:

molo s bary

restaurace

cafe/bar

filmové divadlo

supermarket

venkovní bazén o rozloze 1000 m2 a krytý bazén

vnitřní a venkovní hřiště

studovny a zasedací místnosti

lázně (turecká lázeň, sauna, parní lázeň, ledová lázeň, masáže)

Plán plateb:

• 35% platba předem, po 36ti měsících platba společnosti s nulovým úrokem (po květnu 2023 bude plán splátek pouze 24 měsíců), proto se na nás neváhejte obrátit co nejdříve.

Bankovní platební plán

• 50 % platby předem, zbývajících 50 % lze získat úvěrem od banky na 120 měsíců.

Jako první jsme vám nabídli možnost investice do nemovitostí v zahraničí. Jsme jedna z mála firem na ostrově, která vám poskytne veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu vaší nemovitosti.

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu vaší nemovitosti.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
15
Počet podlaží
19
Dispozice
4+kk
Plocha
100 m2
Užitná plocha
95 m2
Terasa
45 m2
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
4 km
Lékař
8 km
Kavárna
2 km
Restaurace
610 m
Bar
250 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00