Apartmán v Dobrote s panoramatickým výhledem na moře

Dobrota, Černá Hora – ID 12063
200 000 € ≈ 4 939 000 Kč
Plocha 58 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/5
Moře 201 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Tento plně zařízený apartmán o rozloze 58 m2 v malebném městečku Dobrota je ztělesněním pobřežního života. Nachází se ve 4. patře,.

Apartmán nabízí panoramatický výhled na moře a hory z vlastní terasy. Dispozice apartmánu se skládá z kuchyně s obývacím pokojem, dvě ložnice a terasa.

Apartmán je plně vybavený moderním vybavením, jako je klimatizace a radiátory. pro vaše pohodlí.

Budova nabízí parkoviště pro rezidenty. Nachází se v pěší vzdálenosti od obchodů, kaváren a restaurací. Moře je jen 100 metrů daleko, poskytuje snadný přístup ke krásnému pobřežnímu městu Dobrota.

Jedinečná příležitost vlastnit kousek ráje a udělat z něj svůj vysněný domov.

Dobrota je malá vesnice v Černé Hoře, na břehu Kotorského zálivu. Počet obyvatel obce je asi 8 200 lidí. Dobrota se táhne několik kilometrů podél malebného pobřeží, od starobylého města Kotor až po vesnici Ljuta, a je právem považována za jednu z nejkrásnějších osad Boky Kotorské.

Plážová zóna, dlouhá asi 7 km, probíhá podél celé vesnice a skládá se z betonových a oblázkových ploch. Místo je plné různých kaváren, barů a restaurací. Nedostatek prostorných písečných pláží je zcela kompenzován nádherným výhledem na záliv Kotor. Na rozdíl od pláží mnoha hlavních turistických center, pobřeží Dobrota je extrémně vzácné lze vidět přeplněné rekreanty.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
58 m2
Užitná plocha
56 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
2 km
Kavárna
130 m
Restaurace
30 m
Bar
340 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00