Apartmán v novostavbě v klidné části, výhled na moře a hory, Budva

Budva, Černá Hora – ID 12069
160 000 € ≈ 3 951 200 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 1 700 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme k prodeji apartmán v novostavbě, který se nachází v klidné části Budvy zvané Maine. Bydlení je jednopokojový byt se dvěma terasami, koupelnou, kuchyní a obývacím pokojem. Z vybavení je v současné době v bytě pouze kuchyň a koupelna, což ponechává jeho budoucím majitelům prostor pro kreativitu při zařizování.

Areál láká i svou výhodnou polohou, v blízkosti všeho potřebného pro pohodlný život. Obchody s potravinami, obchod s elektronikou, bary, kavárny, restaurace a dokonce i kostel jsou v blízkosti a na pláž se dostanete pěšky za 20 minut.

Tato možnost je ideální pro malou rodinu s dítětem a na letní dovolenou nebo k pronájmu.

Budva s osadami Borety, Bečići, Rafailoviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževiči a Peraziča vytváří jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří. Charakterizují ji intimní, skryté zátoky, maličké tiché přístavy, čistý písek, bujná středomořská vegetace.Budva proslula svými rozsáhlými krásnými plážemi (hrubý i jemný písek, drobné oblázky). Soustřeďuje se v ní i v jejích hotelových komplexech živý sportovní, zábavní, společenský a kulturní život. Hotelové komplexy, většinou téměř samostatná hotelová městečka jako je např. Slovenska plaža se nacházejí mimo staré město, za jeho hradbami, v těsné blízkosti moře. Z budvanských pláží byly oceněny prestižní Modrou vlajkou tyto pláže: "Blue Beach", "S&I Beach Life", "Escallera" a "Mogren I". První tři jmenované se nacházejí v zátoce Jaz, jsou písečné a dá se k nim dostat odbočkou 500 m z Jadranské magistrály, západně od Budvy.

Ve střední části černohorského pobřeží leží starobylé město Budva, v současné době snad nejvyhledávanější turistické letovisko v Černé Hoře. Vydáte-li se po dálnici kopírující pobřeží od Kotorského zálivu směrem ke Skadarskému jezeru, přibližně v půli cesty dojedete do oblíbené destinace jménem Budva. Město leží v širokém Budvanském zálivu a před nepříznivými povětrnostními vlivy z vnitrozemí je chrání pohoří Lovćen a Paštroviči.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
65 m2
Užitná plocha
63 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
610 m
Lékař
870 m
Kavárna
820 m
Restaurace
220 m
Bar
310 m
Škola/školka
440 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00