Částečně zařízený apartmán ve centru Baru

Bar, Černá Hora – ID 10057
139 000 € ≈ 3 511 835 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 1+1
Podlaží 1/4
Moře 250 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme k prodeji byt 1+1 částečně zařízený, o rozloze 50 m2 který se nachází v prvním patře budovy, která má 3 patra. Byt má zasklenu terasu. Jedná se o neobvykle větší jednopokojový apartmán a je zde možnost upravit si apartmán dle vlastního přání.

Byt v centru města je jižně orientován, 250 m od pláže. Prodává se částečně zařízený.

Bar je přímořské městečko s 37 000 obyvateli, což jej dělá největší v jižní části. Že město vzniklo až ke konci 19. stol. poznáme hned z neobvykle řešené architektury. Z místního přístavu jezdí trajekty do Itálie (Bari), Řecka a Slovinska po celý rok. Během sezóny jsou v provozu i další spoje podle aktuálních požadavků turistů.

Končí zde železniční trať Bělehrad – Podgorica – Bar.

Centrum města není tak výrazné, najdeme tady samé betonové stavby. Nejkrásnější a nejzelenější částí je Topolica, která leží pouze 500 m od přístavu. Určitě bychom měli navštívit palác pro krále Nikolu I., který byl postaven na konci 19. století a dnes působí jako historické a archeologické muzeum. Leží v zahradě, kde můžeme obdivovat několik desítek exotických dřevin.

Koupání v této oblasti patří k těm lepším v Baru. Pláž, která má okolo 800 metrů, nabízí procházku k jachtařskému přístavu. To ale není pouze jediná možnost odpočinku na pláži. Dalším je např. dlouhá, dvoukilometrová, lesem obklopená, oblázková pláž Šušanj.

Když se vydáme na loďce nebo člunu jižněji od Baru, najdeme spoustu malinkých pláží, které jsou osamocené a přímo lákají k prozkoumání.

Úplně na samém jihu riviéry je známá pláž Tropicana, která se chlubí prestižním oceněním Modré vlajky nejen za čistotu moře i prostředí, ale i za výbornou kvalitu poskytovaných služeb a jejich bezpečnost.

A to nejlepší nakonec: Nejvyhledávanější a podle místních nejhezčí pláž Barské riviéry je tzv. Červená pláž. Název je podle romantické barvy, kterou zde najdete. Písek je červený, oblázky na pláži a dokonce i v moři se blýská sem tam červený kamínek.

V Baru je všeho dost. Romantici se můžou procházet v nekonečných olivových hájích, jejichž olivy patří k nejlepším na Jadranu.

Sportovně založení jedinci se také zaručeně nudit nebudou. Mohou si vybrat míčové, atletické, vodní nebo podvodní sporty např. ve středisku Madjarica, na plážích nebo v potápěčských centrech. Ty najdeme v Baru hned dvě. V srpnu se můžete přihlásit do známého plaveckého marathónu, který měří pět kilometrů.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
1+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
50 m2
Užitná plocha
48 m2
Lodžie
Ano
Parkování
Ano
Obchod
160 m
Lékař
930 m
Kavárna
350 m
Restaurace
230 m
Bar
220 m
Škola/školka
220 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00