Dům pro bydlení a pronájem v Bar, Utjeha

Bar, Utjeha, Černá Hora – ID 10787
190 000 € ≈ 4 693 000 Kč
Plocha 330 m2
Dispozice jiný
Moře 350 m
Stav Volné
Období Celoroční

Pokud uvažujete o koupi domu, pro vlastní a investiční potřeby, máme pro vás skvělou nabídku.

Tento dům byl postaven v roce 1985 a je za potřeby drobných estetických úprav a další menší investice. Nachází se v klidném a příjemném prostředí, což ho činí ideálním pro rodiny s dětmi.

V domě jsou 3 samostatné bytové Jednotky což umožňuje jeho využití jak pro vlastní bydlení, tak i pro pronájem. Díky tomu lze pokrýt náklady na údržbu, a dokonce i generovat příjmy.

Každá z těchto bytových jednotek se skládá z ložnice, obývacího pokoje s kuchyní a vlastní koupelny. Jeden z apartmánů navíc nabízí krásný výhled na moře.

S třemi podlažími a každé podlaží s bytem o rozloze cca 50 metrů čtverečních máte dostatek prostoru pro vlastní rodinu i hosty.

Každý bude mít své soukromí, což je ideální pro velké rodiny nebo návštěvy přátel.

Dům je situován na hlavní ulici, pouze sto metrů od hlavní silnice, což zaručuje snadný přístup a blízkost pláže a místních obchodů.

Pokud hledáte nemovitost, která Vám s menší investici poskytne skvělé bydlení a zároveň výbornou investiční příležitost do budoucnosti, je tento dům pro vás to pravé.

Jsme vám k dispozici pro další informace a prohlídku domu.

Utjeha je přímořské turistické letovisko v Černé Hoře, ležící na Barské riviéře v jižní části země, v malebném zálivu Uvala Maslina, přibližně 15 km jižně od města Bar. Jedná se o klidnější destinaci, využívanou zejména k plážové relaxaci a koupání v sluncem vyhřátém moři. Místní oblázková pláž je dlouhá 800 metrů a patří mezi pláže oceněné modrou vlajkou. Mořská voda má díky vyvěrajícím podmořským pramenům sladké vody výjimečnou světle tyrkysovou barvu. Nad městečkem se vypínají Rumijské hory, jejichž úpatí je lemováno nekonečnými olivovými sady, což přispívá k malebnému rázu tohoto letoviska. Z ubytovacích zařízení převládají menší hotely a soukromé apartmány.

Počet podlaží
3
Dispozice
jiný
Výhled na moře
Ano
Plocha
330 m2
Pozemek
250 m2
Užitná plocha
197 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
95 m2
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
2 km
Kavárna
310 m
Restaurace
60 m
Bar
60 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00