Investiční apartmán tři patra , tri koupelny kousek od pláže na Kypru

Trikomo, Kypr – ID 8767
350 000 € ≈ 8 659 000 Kč
Plocha 140 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 1/3
Moře 300 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Chcete bezpečně ochránit Vaše finance před inflací ? Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera? Jste na správném místě. U nás neplatíte provizi za zprostředkování obchodu , jsme zástupci developera , nakupujete přímo od prodávajícího. Pomůžeme Vám zamilovat si perlu Středozemního moře, Kypr.

Aktuálně nabízíme možnost pořídit si investiční apartmán v tomto hotelovém projektů za bezkonkurenční podminky.

Termín předání je cca za rok , za rok a pul. Splácet ale můžete až 72 měsíců a to bez navýšení!

Po předání můžeme apartmán dát ihned do pronájmu a zčásti si takto zaplatit kupní cenu, máme 6 let plán splátek bez navýšení!

Apartmány 3+1 mají tři patra , čtyři koupelny, tří terasy , z toho velká střešní a společný bazén. Nacházejí se 300m od pláže na Kypru vedle aquaparku v luxusním projektů, kousek od more. Součástí projektů bude i luxusní jacht klub.

Na střeše apartmánu je velká střešní terasa , kde se dá na zakázku vybudovat pergola , jaccuzi a gril. K apartmánům náleží i vlastní bazén. Vedle je skvělý aquapark, je to opravdu vynikající investici na pronájem a uložení peněz. Cena pronájmu za noc cca 400 eur , potenciál pronájmu je minimálně 100 dnů v roce. Dokážeme dokonale poradit s pronájmem. Developer udržuje areál aby vše fungovalo perfektně.

Pro více info neváhejte se na nás obrátit.

Projekt disponuje s bohatou infrastrukturu v rámci samotného resortu i podél pláži. Můžete si užívat lázně spa, bazény , fitness , dětské hřiště , aquaparky , kavárny restaurace , beach bary a mnohem více. S klientskou kartu Vám zajistíme vstup do všech infrastruktur všech projektů tohoto developera na celém ostrově.

Developer je hrdý na to, že vám může představit členskou kartu, která klientům umožňuje využívat jedinečná privilegia a výhody ve všech projektech developera , jedná se o vstupy do infrastruktury developera a 10% slevy v restauracích + další výhody.

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaše nemovitosti.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+1
Plocha
140 m2
Užitná plocha
120 m2
Terasa
67 m2
Balkon
20 m2
Bazén
20 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
4 km
Lékař
22 km
Kavárna
360 m
Restaurace
70 m
Bar
370 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00