Kompletně zrekonstruovaný apartmán ve centru Bar

Bar, Černá Hora – ID 9522
197 000 € ≈ 4 904 315 Kč
Plocha 105 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 1/4
Moře 150 m
Stav Volné
Období Celoroční

K prodeji třípokojový kompletně zrekonstruovaný byt, který se nachází v prvním patře budovy, která má výtah. Letos v létě byla na budově provedena rekonstrukce fasády.

Byt je západně orientován směrem k moři. V bytě je instalovány nový hliníkový profily, kování Stublina s moskytiérami a hliníkovými žaluziemi. Video wifi dohled před vchodovými dveřmi. Dveře MePro s dvojitým zámkem. Během rekonstrukce byla vyměněna veškerá elektriká . TV a internet v každém pokoji. Žulová keramika první třídy je instalována v celém bytě. Kohoutky a vestavěné splachovací nádržky jsou značky Grohe. Sociální zařízení Roca a ohřívače vody Ariston. Sklo a mramor v obou koupelnách. Hoblovan a lakované parkety v celém bytě. Invertorová klimatizace

V papírech byt má rozlohu 89 m2, přičemž reálná plocha je 105 + 7 m2 společné terasy, která patří k bytu.

Bar je přímořské městečko s 37 000 obyvateli, což jej dělá největší v jižní části. Že město vzniklo až ke konci 19. stol. poznáme hned z neobvykle řešené architektury. Z místního přístavu jezdí trajekty do Itálie (Bari), Řecka a Slovinska po celý rok. Během sezóny jsou v provozu i další spoje podle aktuálních požadavků turistů.

Končí zde železniční trať Bělehrad - Podgorica - Bar.

Centrum města není tak výrazné, najdeme tady samé betonové stavby. Nejkrásnější a nejzelenější částí je Topolica, která leží pouze 500 m od přístavu.

Koupání v této oblasti patří k těm lepším v Baru. Pláž, která má okolo 800 metrů, nabízí procházku k jachtařskému přístavu. To ale není pouze jediná možnost odpočinku na pláži. Dalším je např. dlouhá, 2 kilometrová, lesem obklopená, oblázková pláž Šušanj.

Když se vydáme na loďce nebo člunu jižněji od Baru, najdeme spoustu malinkých pláží, které jsou osamocené a přímo lákají k prozkoumání.

Úplně na samém jihu riviéry je známá pláž Tropicana, která se chlubí prestižním oceněním Modré vlajky nejen za čistotu moře i prostředí, ale i za výbornou kvalitu poskytovaných služeb a jejich bezpečnost.

A to nejlepší nakonec: Nejvyhledávanější a podle místních nejhezčí pláž Barské riviéry je tzv. Červená pláž. Název je podle romantické barvy, kterou zde najdete. Písek je červený, oblázky na pláži a dokonce i v moři se blýská sem tam červený kamínek.

V Baru je všeho dost. Romantici se můžou procházet v nekonečných olivových hájích, jejichž olivy patří k nejlepším na Jadranu.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+1
Plocha
105 m2
Užitná plocha
89 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Obchod
970 m
Lékař
970 m
Kavárna
340 m
Restaurace
230 m
Bar
230 m
Škola/školka
180 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00