Luxusní 1+1 v nejluxusnějším hotelu na Kypru 3% sleva

Trikomo, Kypr – ID 7839
235 000 € ≈ 5 815 075 Kč
Plocha 82 m2
Dispozice 1+1
Podlaží 8/13
Moře 400 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Potrpíte si na větší luxus? Představujeme Vám výjimečný a aktuálně nejluxusnější hotelový projekt u moře na Severní častí Kypru, projekt ,který zvýší úroveň stavebnictví na ostrově. Jako výhradní zástupce developera dokážeme Vám nabídnout ti nejlepší podmínky.

Projekt se aktuálně buduje v nejlepší investiční oblasti na Kypru, nemluvíme tedy jen o zajímavém výnosu z pronájmu, ale také o velmi zajímavém nárůstu cen nemovitostí.

Po pravé straně projektu je pětihvězdičkový hotel, kde je největší casino na ostrově, což přiláká solventnější klientelu. Po levé straně projektu bude mít sám developer svůj vlastní hotel u moře s casinem, pro naše investory zde tedy budou další benefity.

Za určitých podmínek můžete získat 3 % slevu pod tržní cenou, proto mě neváhejte kontaktovat.

Cesta na pláž je řešená podzemním přechodem a kyvadlovou dopravou na pláž zdarma.

Tato jednotka 1+1 se nachází v budově A, která bude fungovat jako hotel 24x7 a očekává se zde i lepší výnos + voucher v hodnotě 3000 € ročně nad rámec výnosů. Pokud je Váš záměr investice, vřele doporučujeme tuto budovu. Volných jednotek v této budově je velmi málo.

Krátká charakteristika projektu a infrastruktury:

Pět druhu restauraci ( italská , místní , mediterrenean , shushi bar a další ) tří bazény , z toho jeden infinity pool , různé sporty a sportovní areály, parky, obchodní centrum, kde budou jen luxusní značky. Lázně, fitness centra , obchody a kavárny.

Divadlo a KINO, Cyklistická silnice , Stezka pro pěší, Směnárna, Uzavřený squashový kurt, Sauna, Parní lázeň, Masáže, Hamam, Krytý bazén, Posilovna, Jóga – Pilates, 24hodinový bezpečnostní a kamerový systém a mnohem víc.

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaše nemovitosti. Na našich stránkách uvidíte naše investiční zájezdy na Kypr, počet účastníků je omezen.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
8
Počet podlaží
13
Dispozice
1+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
82 m2
Užitná plocha
70 m2
Terasa
13 m2
Parkování
Ano
Obchod
120 m
Lékař
650 m
Kavárna
250 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00