luxusní 1 + kk v top hotelu u moře na Kypru

Trikomo, Kypr – ID 7896
145 000 € ≈ 3 682 275 Kč
Plocha 48 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 8/16
Moře 400 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Potrpíte si na větší luxus? Představujeme Vám výjimečný a aktuálně nejluxusnější hotelový projekt u moře na Severní častí Kypru, projekt ,který zvýší úroveň stavebnictví na ostrově. Jako výhradní zástupce developera dokážeme Vám nabídnout ti nejlepší podmínky.

Projekt se aktuálně buduje v nejlepší investiční oblasti na Kypru, nemluvíme tedy jen o zajímavém výnosu z pronájmu, ale také o velmi zajímavém nárůstu cen nemovitostí.

Po pravé straně projektu je pětihvězdičkový hotel, kde je největší casino na ostrově, což přiláká solventnější klientelu. Po levé straně projektu bude mít sám developer svůj vlastní hotel u moře s casinem, pro naše investory zde tedy budou další benefity.

Cesta na pláž je řešená podzemním přechodem a kyvadlovou dopravou na pláž zdarma.

Tato jednotka 1+kk se nachází v budově B - předání Srpen 2025. V projektů zůstalo velmi málo jednotek . V ceně máte například :

Koupelná a vybaveni v koupelně nejvyššího standartu Hansgrohe

Pracovní deska v kuchyni Belenco quartz

Eklektický věšák na ručníky

VRF systém klimatizace a mnohem víc.

Vzorové fotky vybaveni jsou od předchozího projektů developera , vybaveni a provedeni zde budou ještě lepší.

Krátká charakteristika projektu a infrastruktury:

Pět druhu restauraci ( italská , místní , mediterrenean , shushi bar a další ) tří bazény , z toho jeden infinity pool , různé sporty a sportovní areály, parky, obchodní centrum, kde budou jen luxusní značky. Lázně, fitness centra , obchody a kavárny.

Divadlo a KINO, Cyklistická silnice , Stezka pro pěší, Směnárna, Uzavřený squashový kurt, Sauna, Parní lázeň, Masáže, Hamam, Krytý bazén, Posilovna, Jóga – Pilates, 24hodinový bezpečnostní a kamerový systém a mnohem víc.

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaše nemovitosti. Na našich stránkách uvidíte naše investiční zájezdy na Kypr, počet účastníků je omezen.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu na Kypru Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
8
Počet podlaží
16
Dispozice
1+kk
Plocha
48 m2
Užitná plocha
42 m2
Terasa
7 m2
Parkování
Ano
Obchod
120 m
Lékař
650 m
Kavárna
250 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00