Luxusní 2+ kk v pětihvězdičkovém projektu

Trikomo, Kypr – ID 9039
247 000 € ≈ 6 246 630 Kč
Plocha 96 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/16
Moře 400 m
Stav Ve výstavbě

Chcete bezpečně ochránit Vaše finance před inflaci ? Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera? Jako výhradní zástupce developera dokážeme Vám nabídnout ti nejlepší podmínky. Jsme jednička na trhu s více než 1000 spokojených klientů u moře, podívejte se na naše recenze.

Časopis Forbes vyhlásil po druhé od 2021 Severní Kypr jako nejlepší investice u more. My jsme nesmírně hrdí na to, že jsme absolutními průkopníky v nabídce nemovitostí na Severním Kypru na českém trhu.

U nás neplatíte provizi za zprostředkování obchodu, nakupujete přímo od prodávajícího.

Potrpite si na větší luxus? Představujeme Vám výjimečný a aktuálně nejluxusnější hotelový projekt u moře na Severní častí Kypru, projekt ,který zvýší úroveň stavebnictví na ostrově. Oblast kde se projekt nachází byla vybraná jako nejlepší investice u moře na světě za rok 2021 dle časopisu Forbes.

Jedná se o jediný projekt na světě, jehož infrastruktura tvoří celých 30% celého projektů.Strop na ostrově je pouze 10%, aktuálně doporučujeme projekt za zavádějící ceny, proto neváhejte se na nás obrátit, brzy lze očekávat vyšší ceny. Po právě straně projektu je pětihvězdičkový hotel ,kde bude největší casino na ostrově,což přiláká další zájemce o pobyt.

Plán splátek činí čtyři až pět let bez navýšení. V ceně: Klimatizace VRV, luxusní vybaveni v koupelně Handsgrohe, luxusní kuchyňská linka a další.

Za určitých podmínek můžete u této nabídky získat 3 % slevy z ceny nemovitosti.

Jelikož infrastruktura ( obchody, restaurace, kavárny, bary , lázně, atd) sahá až do třetího nadzemního podlaží je výhled na moře ze všech jednotek projektů.

Projekt je doslova město ve městě,688 jednotek rozdělené do čtyř budov, z toho jedná budova bude sloužit 24x7 jako hotel, majitelé těchto typů jednotek můžou jednotky využívat primárně na investici nikoli na trvalé bydleni, nicméně lze očekávat i vyšší výnos.

Krátká charakteristika projektu a infrastruktury:

Pět druhu restauraci ( italská , místní , mediterrenean , shushi bar a další ) tří bazény , z toho jeden infinity pool , různé sporty a sportovní areály, parky, obchodní centrum, kde budou jen luxusní značky. Lázně, fitness centra , obchody a kavárny.

Divadlo a KINO, Cyklistická silnice , Stezka pro pěší, Směnárna, Uzavřený squashový kurt, Sauna, Parní lázeň, Masáže, Hamam, Krytý bazén, Posilovna, Jóga – Pilates, 24hodinový bezpečnostní a kamerový systém, Prostory pro aktivity a zábavu (herní automaty / karaoke / místnost s playstationem).

Úklid (služba sběru odpadu), Kyvadlová doprava, Ošetřovna, Klub zdraví, Půjčovna kol, Bezpečné, široké dětské hřiště, Čistírna, prádelna a žehlírna, Kadeřnictví a kosmetické centrum / holičství, Školka a dětský klub (hlídání dětí), Supermarket, Snack bar u bazénu. Víceúčelový salonek pro zábavu, oslavy a konference, restaurace a snídaňová hala "Day Time", Bar u bazénu Panaromic, restaurace "Steak House", Doutníkový bar, Lobby bar. Vodní dýmka/šiša bar, Pattiserie a mnohem další . Na vyžádaní zašleme specifikaci špičkového interiéru.

Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaše nemovitosti.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
6
Počet podlaží
16
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
96 m2
Užitná plocha
93 m2
Terasa
14 m2
Bazén
10 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
120 m
Lékař
650 m
Kavárna
250 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00