Luxusní 3+1 v nejluxusnějším projektů u moře na Kypru

Trikomo, Kypr – ID 6079
362 000 € ≈ 9 154 980 Kč
Plocha 157 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 4/16
Moře 300 m
Stav Ve výstavbě

Chcete bezpečně ochránit Vaše finance před inflaci ? Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera? Již 10let jsme Vaším zástupcem u moře v různých zemích světa. Sami vlastníme nemovitosti v těchto destinacích a známe dokonale místní trh.

Doporučujeme prodej velkého bytů 170m2 s terasou a výhledem na moře v nejluxusnějším projektů na Kypru , jedná se o zavádějící cena , která během výstavby bude pořad stoupat , je to tedy vynikající investice na zhodnoceni a následní pronájem v tomto luxusním resortů.

Potrpíte si na větší luxus? Představujeme Vám výjimečný a aktuálně nejluxusnější hotelový projekt u moře na Severní častí Kypru, projekt ,který zvýší úroveň stavebnictví na ostrově. Oblast kde se projekt nachází byla vybraná jako nejlepší investice u moře za rok 2021 dle časopisu Forbes.

Aktuálně doporučujeme projekt za zavádějící ceny, proto neváhejte se na nás obrátit, brzy lze očekávat vyšší ceny. Po právě straně projektu je pětihvězdičkový hotel ,kde bude největší casino na ostrově ,což přiláká další zájemce o pobyt.

Plán splátek činí čtyři až pět let bez navýšení ( podle toho, kterou budovu si vyberete).

Jelikož infrastruktura ( obchody, restaurace, kavárny, bary , lázně, atd) sahá až do třetího nadzemního podlaží je výhled na moře ze všech jednotek projektů.

V komplexu jsou jednotky typu:1+kk až 5+1, jednotky typu Penthouse ve vyšších patrech budou mít na terase vlastní bazén a jacuzzi.

Krátká charakteristika projektu a infrastruktury:

Pět druhu restauraci ( italská , místní , mediterrenean , shushi bar a další ) tří bazény , z toho jeden infinity pool , různé sporty a sportovní areály, parky, obchodní centrum, kde budou jen luxusní značky. Lázně, fitness centra , obchody a kavárny.

Divadlo a KINO, Cyklistická silnice , Stezka pro pěší, Směnárna, Uzavřený squashový kurt, Sauna, Parní lázeň, Masáže, Hamam, Krytý bazén, Posilovna, Jóga – Pilates, 24hodinový bezpečnostní a kamerový systém, Prostory pro aktivity a zábavu (herní automaty / karaoke / místnost s playstationem).

Úklid (služba sběru odpadu), Kyvadlová doprava, Ošetřovna, Klub zdraví, Půjčovna kol, Bezpečné, široké dětské hřiště, Čistírna, prádelna a žehlírna, Kadeřnictví a kosmetické centrum / holičství, Školka a dětský klub (hlídání dětí), Supermarket, Snack bar u bazénu. Víceúčelový salonek pro zábavu, oslavy a konference, restaurace a snídaňová hala "Day Time", Bar u bazénu Panaromic, restaurace "Steak House", Doutníkový bar, Lobby bar. Vodní dýmka/šiša bar, Pattiserie a mnohem další . Na vyžádaní zašleme specifikaci špičkového interiéru.

Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaše nemovitosti.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
4
Počet podlaží
16
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
157 m2
Užitná plocha
124 m2
Terasa
16 m2
Parkování
Ano
Obchod
120 m
Lékař
650 m
Kavárna
250 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00