Luxusní dům s bazénem, Bar

Bar, Černá Hora – ID 12076
350 000 € ≈ 8 709 750 Kč
Plocha 580 m2
Dispozice 4+kk
Moře 5 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme úžasný nový dům na prodej v Baru! Tato vynikající nemovitost má 183 m2 a moderní design a nabízí prostorné obytné prostředí. Tento dům na pozemku o rozloze 492 metrů čtverečních poskytuje dostatek venkovního prostoru pro relaxaci.

Vstupte dovnitř a přivítá vás atraktivní kuchyně spojená s prostorným obývacím pokojem, vytvářející harmonickou a otevřenou atmosféru. Kuchyň je promyšleně navržena a je vybavena moderními spotřebiči.

Dům má tři ložnice, které nabízejí pohodlné a soukromé útočiště pro rodinné příslušníky nebo hosty. Komfort pro nájemníky navíc poskytují dvě koupelny.

Jedním z vrcholů této nemovitosti je okouzlující terasa, která nabízí dokonalé místo k odpočinku. Terasa poskytuje plynulý přechod mezi vnitřním a venkovním bydlením a umožňuje vám nasávat klidné prostředí. Na dvoře je osvěžující bazén 7x4.

Nemovitost se také může pochlubit luxusem podlahového vytápění, které poskytuje pohodlí během chladnějších období.

Tento dům má výhodnou polohu jen 2 km od historického starého Baru a nabízí snadný přístup k celé řadě zařízení včetně obchodů, restaurací a kulturních památek. Kromě toho, šumivé Jaderské moře je jen 5 kilometrů daleko, což vám umožní vychutnat si úžasné pláže.

Se svou promyšlenou dispozicí, částečně zařízeným nábytkem, dobře vybavenou kuchyní, bazénem a vyhřívanými podlahami je tento nový dům v Baru výjimečnou kombinací komfortu, stylu a funkčnosti. Nenechte si ujít příležitost zařídit si tuto výjimečnou nemovitost podle sebe, ať už k trvalému bydlení nebo k rekreaci.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
580 m2
Pozemek
492 m2
Užitná plocha
183 m2
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
95 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
420 m
Restaurace
1 km
Bar
2 km
Škola/školka
990 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00