Luxusní vila s bazénem a výhledem na moře , tří koupelny

Esentepe, Kypr – ID 7489
1 262 000 € ≈ 32 004 320 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice atypický
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční
Představujeme Vám nový projekt, od našeho dlouholetého partnera, který je zároveň vedoucí developer na Kypru. Projekt s panoramatickým výhledem na moře.

Umístění komplexu je první linie u moře, na okraji útesu s neuvěřitelně širokým úhlem rozhledu 270 stupňů. Zde budete mít pocit, že jste v moři, partner nikdy předtím v žádném projektu, který navrhl, tolik neprohloubil pocit modré.

Projekt se skládá ze dvou řád vil u moře a prémiových apartmánů a penthousů za nimi.

I když se jedná o startovací fázi, aktuálně v tomto projektu zůstalo jen pár volných vil.

Druhá řada, skládající se z 5 duplexních vil, se nachází na střešních terasových patrech první řady, která poskytuje nepřetržitý výhled na moře, stejně jako první řada s využitím přírodních vyvýšenin lokality.

Právě zde nabízíme velkou vilu s třemi ložnici a třemi koupelnami.

K dispozici je garáž a prostorná místnost v suterénu poskytují přirozené světlo a větrání díky orientaci k vnitřní soukromé cestě a snížené zahradě. Obytné prostory v přízemí se otevírají do krásné zahrady s bazénem, zatímco 3 ložnice s vlastní koupelnou v prvním patře nabízejí výhled na moře a hory ze všech úhlů. Každá vila má svůj vlastní bazén.

Zadní část komplexu je vyvýšená, s širokoúhlým výhledem na moře a na horský průsmyk na západní straně a úžasným výhledem na západ Slunce nad mořem. Ve všech mezonetových bytech jsou standardně nabízeny dva bytové domy sestávající ze 4 bytů 3+1 se zahrádkami a 2+1, 8 mezonetových bytů a střešních teras.

Vedle pozemku projektu se nachází restaurace Eagle's Nest (aka The Nest), která nabízí gurmánská menu a má nádhernou terasu, která je po celý rok známá velkolepými západy Slunce. V okruhu 1 km od hotelu je také mnoho dalších restaurací, které podávají širokou škálu kuchyní z celého světa.

Příslušenství a služby projektů :
generátor
požární hlásič
video interkom
internet
toaleta pro hosty
detektor kouře
centrální satelit
klimatizace
bezpečnost 24/7
cesta pro invaliditu
parkování pro invalidy
koupel
nabíjecí stanice pro vozidla
plavecký bazén
tělocvična
parkoviště
dětský bazének
letní kino

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaší nemovitosti.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
350 m2
Pozemek
350 m2
Užitná plocha
190 m2
Terasa
117 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
210 m2
Parkování
Ano
Obchod
720 m
Lékař
8 km
Kavárna
3 km
Restaurace
0 m
Bar
320 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00