Luxusní vily v novém komplexu Pine Village ,koncept Authentic Resort & Spa

Budva, Černá Hora – ID 12544
2 300 000 € ≈ 58 167 000 Kč
Plocha 650 m2
Dispozice 4+kk
Moře 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Luxusní vily na prodej vytvořené podle jedinečného projektu v novém komplexu Pine Village - koncept Authentic Resort & Spa.

Vynikající středomořský design venkovských vil spolu s nejlepším krajinářským designem vytváří atmosféru jednoty s přírodou, zachovávajíc přitom výhody blízkosti k městu a komfortu na vysoce úrovni. Komplex se nachází v jedné z nejlepších oblastí Černé Hory - ve městě Budva, které je také známo jako perla Jaderského moře a centrum černohorského pobřeží.

Vily zachovaly ducha národního stylu Černé Hory, a design byl proveden v souladu s moderními architektonickými trendy s ohledem na potřeby pohodlného a jedinečného životního stylu. Filozofie komplexu je zaměřena na zavedení konceptu otevřeného prostoru do městského života.

Koncept Pine Village - Authentic Resort & Spa má chráněnou úpravu krajiny ponořenou do zeleně a zaručuje soukromí místa, kde nádhera přírody doplňuje vysoká úroveň servisu a unikátní architektonické řešení pro každou vilu.

Infrastruktura komplexu zahrnuje soukromé fitness a SPA, saunu s přímým přístupem k vyhřívanému krytému bazénu, který se na soukromém území mění na venkovní.

Komplex nabízí panoramatický výhled na moře a hory. Kromě toho na území Pine Village - Authentic Resort & Spa se nacházejí vzácné druhy rostlin a prameny čisté vody kolem vil.

Recepce a ostraha komplexu pro obyvatele funguje nonstop. Komplex má vlastní parkoviště, venkovní kino a grilovací prostor. Dispozice vily je navržena pro pohodlí a skutečnou radost z života v Pine Village.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
650 m2
Pozemek
500 m2
Užitná plocha
262 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
150 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00