Nádherná vila 3+1 vlastní bazén a garantovaný výnos 5 až 8 % ročně

Protaras, Kypr – ID 11177
481 000 € ≈ 12 188 540 Kč
Plocha 144 m2
Dispozice 3+1
Moře 1 000 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Investiční informace Jak to funguje?

Měsíční výnos: 2004 €
Roční výnos: 5.0%

Hledáte nemovitost na Evropském Kypru 30 minut od letiště přímo od developera s garantovaným výnosem 5 až 8 % ročně?

Jste na správném místě, jsme zástupci developera na českém trhu. Poradíme jak získat zpět DPH a ušetřit 19% z ceny nemovitosti.

Jsme lídry na trhu s více než 1000 spokojenými klienty u moře. Podívejte se na naše recenze.

Aktuálně v tomto projektů developer nabízí akci : v ceně máte nábytek, spotřebiče a vlastní bazén a střešní terasu. Jedná se o časovou omezenou akci.

Projekt Saint Nicolas Villas se nachází v oblíbené oblasti Pernera, mezi Kapparisem a centrem turistického letoviska Protaras. Projekt Saint Nicolas Villas se nachází v centru Pernery a nabízí přímý přístup do všech částí Protarasu a na pláže oceněné modrou vlajkou. Nachází se také jen několik minut od centra města Paralimni, kde se nachází nákupní centrum a všechny veřejné služby v okrese Famagusta.

Saint Nicolas Villas tvoří 21 rezidencí se 3 a 4 ložnicemi, které vynikají vysokou estetikou a designem. Každá rezidence má soukromí, vlastní bazén, zahradu, parkovací místo a střešní zahradu s výhledem na kouzelné západy slunce na Protarasu.

Rezidence jsou uspořádány tak, aby vnitřní prostory plynule navazovaly na venkovní a vytvářely tak integrovaný celek, a nabízejí tak svým obyvatelům možnost využívat všechny prostory v každém ročním období.

Interiér každé rezidence je navržen s důrazem na detail a odpovídá nejnovějším designovým trendům. Minimalistický interiér v kombinaci s přírodními materiály a zemitými tóny vytváří klidné prostředí, které dokonale ladí s oblastí Protarasu.

Kromě vytříbených a kvalitních materiálů nabízí každá rezidence svým obyvatelům praktičnost a pohodlí a splňuje potřeby moderního životního stylu, ať už si ji vyberou k trvalému bydlení, nebo jako rekreační dům.

Oblast s desítkami restaurací, barů, kaváren a zábavních podniků, z nichž mnohé jsou otevřeny celoročně.

Poloha vily Saint Nicolas navíc umožňuje jejím obyvatelům přímý přístup k dálnici, která spojuje oblast se zbytkem Kypru. Díky tomu je projekt ideální buď pro trvalé bydlení, nebo jako rekreační dům, aby si jeho obyvatelé mohli užívat po celý rok. Necelý kilometr od projektu se nachází přístav Paralimni Marina, který po svém dokončení v roce 2024 ještě více zmodernizuje tuto oblast a učiní z ní dokonalou destinaci.

ložnice : 3 až 4

celková plocha : 131 - 199 m²

střešní zahrada : 36 - 53 m²

pozemek : 323 - 549 m²

bazén: soukromý

předání : Květen 2025

O správu nemovitosti se postaráme od začátku do konce. Můžete na nás spoléhat ve všech ohledech.

Koupí naší nemovitosti nekončíte, ale teprve začínáte. Váš tým MNM.

Počet podlaží
2
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
144 m2
Pozemek
323 m2
Užitná plocha
144 m2
Terasa
60 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
144 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Obchod
300 m
Lékař
900 m
Kavárna
310 m
Restaurace
390 m
Bar
300 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00