Nádherný apartmán 3+kk v luxusním komplexu Grand Village homes, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11466
84 000 € ≈ 2 128 560 Kč
Plocha 85 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 1 500 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám krásné apartmány v luxusním uzavřeném komplexu Grand Village homes, který se nachází v prestižní vilové oblasti Sulujana, pouhých 5 minut od největšího letoviska Bulharska Slunečné pobřeží. V komplexu zažijete neuvěřitelný klid, pohodlí i styl. Exkluzivní a vynikající poloha znamená, že obyvatelé budou těžit jak z bezprostřední blízkosti moře, tak z mimořádně snadné a rychlé dostupnosti do centrální části letoviska Slunečné pobřeží. Nádherné výhledy na moře a hory, panenská příroda, množství ekostezek, čerstvý vzduch a klid, nepřekonatelným způsobem harmonizují s klasickou architekturou a bohatě krajinářskými vizemi Grande Village. Komplex tvoří 13 bytových domů s celkem 118 byty různých velikostí. Byl zde kladen důraz na potřeby klientů, ať už v souvislosti s vytvořením domova pro vaši rodinu nebo ideální investiční možností. Na území komplexu je působivý bohatě upravený vnitřní park, vodní zrcadla a bazén, místa k odpočinku a vychutnání si okolních prvků.

Konkrétní apartmán 3+kk, o celkové ploše 85,86m2, se nachází v přízemí, má verandu a výhled do zahrady.

V komplexu budou k dispozici vám i vašim hostům:

parkování, 24hodinová živá ostraha, CCTV, venkovní bazén, dětský koutek s venkovním hřištěm.

Apartmány v Grand Village se nacházejí ve 13 butikových budovách - West Apartments a East Apartments. Všechny apartmány jsou speciálně navrženy tak, aby otevíraly jedinečný výhled na hory, nádvoří komplexu a/nebo výhled na moře. Bylo myšleno na požadavky a preference všech zákazníků a v nabídce jsou varianty s jednou, dvěma, třemi ložnicemi a luxusní penthousy.

V komplexu se nachází i byty o větší rozloze, převažují 2 a 3 ložnicové, s odpovídající výměrou 100-150 m2 a 8 apartmánů s 1 až 3 ložnicemi. Na přání zákazníků dokážeme připravit i individuální projekty interiérů na míru vašim osobním přáním a stylu.

Na výstavbu byly použity ty nejkvalitnější materiály: Stěny - řecké cihly Wienerberger Porotherm 25 N+F a Porotherm 12 N+F — vyrobeno ze 100% přírodního materiálu, s vynikajícími hlukovými a tepelně izolačními vlastnostmi, natřené bílým latexem. Stropy - obytné prostory - sádrový tmel - baumit, lakováno bílým latexem. Sanitární prostory - koupelny a WC, podhledový systém KNAUFF, se sádrokartonem 9 mm odolným proti vlhkosti. Veškeré prostory - vápenocementové omítky - Röfix. Podlahy: koupelny - terakotová a fajánsová dlažba. Lepidla, hydroizolace, spárovací směsi, sanitární fajáns. Cementový potěr do 8 cm - Röfix, kvalitní terakota. Dveře: interiérové dveře - luxusní vysoce kvalitní interiérové a vchodové dveře z přírodní dýhy, zdůrazňují krásu a neuvěřitelnou nádheru přírodního dřeva. Interiérové dveře - PVC, 5-ti komorové, prosklené s ornamenty vyzařující luxus, prosklená část poskytuje vynikající zvukovou a tepelnou izolaci.

Společné části budovy: schody pokryté terakotou v kombinaci se stylovým kovaným zábradlím.

Poplatek za údržbu činí 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
85 m2
Užitná plocha
75.56 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
380 m
Bar
2 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00