Nový 2+kk, Emperium Beach Residence, luxus na každém kroku, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 11584
86 428 € ≈ 2 134 772 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/6
Moře 250 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Kvalita za výhodnou cenu! Novostavba u pláže! V okouzlujícího a elegantního Emperium Beach Residence ve Svatym Vlasu na vás čeká několik volných apartmánů! Ve výhradní zastoupení developera nabízíme byty různé rozlohy a velikosti. Konkrétní byt 2+kk se nachází v prvním patře v budově A. Apartmám číslo 215 má celkovou plochu 51,94 m2 a zastavěnou plochu 43,44m2, dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Cena nezahrnuje nábytek ani kuchyni. S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme. Termín kolaudace je plánovaný na prosinec 2024. Poplatek na údržbu 12€/m2 ročně. Vzdálenost od pláže je 250 metrů, veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenost stejně jako i autobusová zastávka na Nesebaru a Slunečného pobřeží. Top poloha!

Představujeme vám krásný projekt tří budov, které budou vystavěny do písmene U. Dvě protilehlé budovy budou šestipodlažní, prostřední budova bude dvoupodlažní. Je zde možnost výběru bytu v budově A, B nebo C.

Komplex nabídne svým majitelům venkovní bazén, relaxační zóny, prostorný zelený areál, 24h bezpečnost, parkování a dětské hřiště. Zažijte luxus ve vytříbeném interiéru, odpoledne na terase, prostě užívejte si kouzelné Emperium, chvíle s vaši rodinou a blízkými! Na stavbu tohoto komplexu jsou využity prvotřídní materiály jako např: rakouské keramické cihly Wienerberger. Obytné prostory - sádrové omítky - Röfix, natřené bílým latexem. Koupelny - terakotové a fajánsové obklady. Lepidla, hydroizolace, spárovací hmoty CERESIT. Sanitární keramika a vybavení. Cementový potěr do 8 cm -Röfix, vysoce kvalitní terakota. Interiérové dveře - luxusní vysoce kvalitní interiérové a vchodové dveře z přírodní dýhy, zdůrazňují krásu a neuvěřitelnou nádheru přírodního dřeva. Plastová okna- 5 komor, dvojsklo s ornamenty vyzařujícími luxus, 32 mm dvojskla sestávající ze 4 mm skla - vnější sklo Energy (4 sezóny), dvojsklo poskytuje vynikající zvukovou a tepelnou izolaci, barva dub baltský, systém 5 komorových profilů, systémové kování. Vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti, odolnost vůči klimatickým změnám, ochrana proti UV záření, splnění všech evropských norem a eko norem. Součinitel tepelné vodivosti K 1,0W / m2 až K 1,3 W / m2. Součinitel hlukové izolace 34-45 db. Pouze profily Třída A EN 12608: 2003 Extrémně dlouhá životnost - přes 60 let. Obklady - zateplovací systém s minerální omítkou. Dekorativní architektonické prvky na fasádě v kombinaci s přírodním kamenem. Fasádní tepelná izolace BAUMIT, tloušťka izolace 80 mm. Omítka - BAUMIT, Silikáto-silikonová vrchní omítka Vysoce kvalitní, minerální, odolná povětrnostním vlivům, vodoodpudivá, paropropustná, strukturální konečná (silikonová, silikátová, organická), omítka na fasády. Nízká náchylnost ke kontaminaci (abperl efekt). Odolné vůči plísním a houbám, kyselý a prudký déšť. V zářivých a nebělících barvách. Záruka kvality 10 let na celý systém BAUMIT. Spolupracujeme s úspěšnými evropskými společnostmi v odvětví výtahů. Budou instalovány výtahy, každý s kapacitou 6 cestujících, v případě výpadku proudu sjedou výtahy do nejbližšího patra a dveře se otevřou, luxusní design interiéru.

Invertorové klimatizace pro vytápění a chlazení v každé obytné místnosti až do -25 stupňů. Společně prostory- kompletní výstavba infrastruktury a vertikální plánování kolem budovy. Vnitřní uličky budou z barevné dlažby. Parkové osvětlení. Dvory budou kompletně zatravněné a upravené stromy a rostlinami. Individuální závlahové systémy kombinující kapkovou závlahu a postřikovače.

Pro více informací nás kontaktujte!

Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.

Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.

V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.

Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.

Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovitosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Ekostezky a čistý vzduch

Nachází se na úpatí Stara Planina, Saint Vlas nabízí výjimečné příležitosti pro námořní a horskou turistiku zároveň. Přítomnost sanatoria v nedávné minulosti dokazuje, že vzduch je mimořádně čistý a léčivý. Nejkrásnější je na jaře, kdy se příroda probouzí k novému životu, les voní svěže, ptáčci zpívají svou jarní píseň, všude kolem vás je zeleň. Podzim vybarvuje celé okolí bohatou paletou barev.

Ekostezky jsou součástí speciálního projektu Sveti Vlas, jehož cílem je ukázat turistům bohaté kulturní a historické dědictví a také úchvatné panoramatické výhledy na záliv.

Ekostezka "Cote d'Azur" o délce přibližně 5 km. Doba průchodu je 2-3 hodiny. Začíná od Svatého Vlase a dosahuje chráněné oblasti "Kalinata". Ekostezka je extrémně snadná a příjemná na procházku. Je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Majestátní balkánská ekostezka je dlouhá 8 km a doba přechodu je cca 4-5 hodin. Začíná z prázdninové vesnice "Elenite", dosahuje fontány Kushu, kde je stoletý dub druhu Blagun.

Ekostezka historií tisíciletí je dlouhá asi 6 km a trvá 2 až 4 hodiny v závislosti na fyzické zdatnosti turisty. Začíná z oblasti "Ayazmoto" a končí u turistického komplexu "Kláštery" Velmi snadno překonatelné pro lidi všech věkových kategorií.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
51 m2
Užitná plocha
43.44 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
240 m
Lékař
720 m
Kavárna
350 m
Restaurace
170 m
Bar
310 m
Škola/školka
700 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00