Okouzlující hotel v malebném městečku Kotor, Dobrota, Černá Hora

Dobrota, Černá Hora – ID 12079
2 250 000 € ≈ 55 991 250 Kč
Plocha 250 m2
Moře 95 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme ke koupi okouzlující hotel, který se nachází v malebném městečku Kotor, Dobrota. Tato atraktivní nemovitost představuje vynikající příležitost pro investory, kteří chtějí získat prosperující pohostinskou firmu v prvotřídní lokalitě.

Mini hotel o celkové ploše 380m2 (bez teras) nabízí svým hostům pohodlné a útulné prostředí. Hotel se skládá ze dvou stylově navržených studiových apartmánů a pěti dobře vybavených jednopokojových apartmánů, celkem tedy sedm ubytovacích jednotek. Každý apartmán je promyšleně zařízen tak, aby hostům zajistil příjemný pobyt.

Kromě ubytování nabízí tento hotel zařízení, která slouží hostům i zaměstnancům. Může se pochlubit prádelnou, která umožňuje efektivní a pohodlný úklid. Přítomnost kanceláře a recepce zajišťuje nepřetržitý provoz a vynikající služby pro hosty.

Hotel se nachází v blízkosti moře, hosté si mohou vychutnat úchvatný výhled a snadný přístup na pláž. Hotel má také výhodnou polohu v blízkosti různých restaurací a dalších zařízení.

Dobrota je malá vesnice v Černé Hoře, na břehu Kotorského zálivu. Počet obyvatel obce je asi 8 200 lidí. Dobrota se táhne několik kilometrů podél malebného pobřeží, od starobylého města Kotor až po vesnici Ljuta, a je právem považována za jednu z nejkrásnějších osad Boky Kotorské. Plážová zóna, dlouhá asi 7 km, probíhá podél celé vesnice a skládá se z betonových a oblázkových ploch. Místo je plné různých kaváren, barů a restaurací. Nedostatek prostorných písečných pláží je zcela kompenzován nádherným výhledem na záliv Kotor. Na rozdíl od pláží mnoha hlavních turistických center, pobřeží Dobrota je extrémně vzácné lze vidět přeplněné rekreanty.

Výhled na moře
Ano
Plocha
250 m2
Pozemek
250 m2
Užitná plocha
380 m2
Zastavěná plocha
380 m2
Parkování
Ano
Obchod
460 m
Lékař
280 m
Kavárna
270 m
Restaurace
150 m
Bar
150 m
Škola/školka
260 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00