Perfektní vila plná luxusu, Marine, Budva, Černá Hora

Maine, Černá Hora – ID 12095
1 300 000 € ≈ 32 877 000 Kč
Plocha 230 m2
Dispozice 4+kk
Moře 2 300 m
Stav Volné
Období Celoroční

Vily na prodej vznikly podle unikátního projektu v novém komplexu Pine Village - Authentic Resort & Spa koncept.

Špičkový středomořský design venkovských domů v kombinaci s nejlepším krajinným designem vytváří atmosféru jednoty s přírodou při zachování výsad blízkosti města a prvotřídního komfortu. Komplex se nachází v jedné z nejlepších oblastí Černé Hory - ve městě Budva, známém také jako perla Jadranu a centrum černohorského pobřeží.

Vily si zachovaly ducha národního stylu Černé Hory a design byl proveden v souladu s moderními architektonickými trendy s přihlédnutím k potřebě pohodlného a jedinečného životního stylu. Filozofie komplexu směřuje k zavedení konceptu otevřeného prostoru do městského života.

Koncept Pine Village - Authentic Resort & Spa má chráněnou krajinnou oblast ponořenou do zeleně a zaručuje soukromí lokality, kde nádheru přírody doplňuje vysoká obsluha a jedinečné architektonické řešení každé vily.

Infrastruktura komplexu zahrnuje privátní fitness a SPA, saunu s přímým vstupem do vyhřívaného krytého bazénu, který se na soukromém území mění na otevřený.

Komplex nabízí panoramatický výhled na moře a hory. Kromě toho se na území Pine Village - Authentic Resort & Spa vyskytují vzácné druhy rostlin a kolem vil potůčky čisté vody.

Recepce a ostraha areálu pro rezidenty funguje 24/7. Má vlastní parkoviště, venkovní kino a gril. Dispozice vily je navržena pro pohodlí a skutečný požitek ze života v Pine Village.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
230 m2
Pozemek
230 m2
Užitná plocha
241.41 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
125 m2
Parkování
Ano
Obchod
820 m
Lékař
1 km
Kavárna
960 m
Restaurace
410 m
Bar
560 m
Škola/školka
640 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00