Prodej Domu v Ulcinju, Djerane

Ulcinj, Djerane, Černá Hora – ID 11521
150 000 € ≈ 3 732 750 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 4+kk
Moře 1 500 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji dom v lokalitě Ulcinj, v naselí Djerane. Jedná se o přízemní dům o rozloze 140 metrů čtverečních, situovaný na pozemku o velikosti 350 metrů čtverečních. Dům disponuje veškerými inženýrskými sítěmi včetně vody, elektřiny, kanalizace a internetu. Dále jsou k dispozici doklady pro legalizaci a vlastnický list je 1/1.

Dům je kvalitně postaven z pevných materiálů s možností rozšíření na další podlaží (p+2). Příjezdová cesta k domu je asfaltová. Pláž je vzdálena pouze 1,5 km a centrum města 3 km.

Dům se sklada z: 3 ložnic,obývacího pokoje s kuchyní, koupelnu,chodby a terasy, Přilehlé hospodářské prostory.

Tato nemovitost nabízí ideální příležitost pro trvalé bydlení nebo jako investici do rekreačního domu v blízkosti moře. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Nejjižnějším městem na černohorském pobřeží je Ulcinj, jehož historie sahá hluboko do daleké minulosti. Místo bylo v dalších staletích pro svou mimořádnou strategickou polohu cílem mnoha vojenských tažení a snahy o jeho ovládnutí.

Ulcinj a jeho okolí patří mezi nejdůležitější turistické oblasti v Černé Hoře. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyt u moře. Vzhledem ke zdejšímu klimatu (je zaznamenáno 217 slunečních dní v roce a průměrná teplota je 26°C) trvá zdejší sezóna koupání od dubna do konce října. Přímo ve městě se nachází asi 600 m dlouhá Malá pláž, která se vyznačuje velmi pozvolným klesáním do moře. Pláž lemuje promenáda s množstvím restaurací, barů a kaváren.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemek
350 m2
Užitná plocha
140 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Zastavěná plocha
150 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
450 m
Lékař
470 m
Kavárna
680 m
Restaurace
420 m
Bar
660 m
Škola/školka
830 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00