Prostorný 1+kk, jen 200 metrů od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12831
48 400 € ≈ 1 197 416 Kč
Plocha 36 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám krásný apartmán, situovaný v perfektně udržovaném komplexu River Park na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Rozloha je 1+kk, celková plocha činí 36 m2. Skládá se z kuchyňského koutu s jídelnou, koupelny s toaletou a terasy. Apartmán je situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater.

River Park je moderní, pohodlný komplex, postavený v jedné ze zelených a klidných oblastí letoviska, pouhých 200 metrů od pláže. Kousek od historického města Nesebar (zapsané na seznamu UNESCO), 25 km od mezinárodního letiště v Burgasu. Veškerá občanská vybavenost a infrastruktura jsou v docházkové vzdálenosti. Během letní sezóny jsou apartmány v River Parku snadno pronajímatelné, areál je vhodný i pro celoroční bydlení. Komplex vás oslní nejen svoji zajímavou architekturou a výbornou lokací, ale také svojí velkou nabídkou typickou pro 4* hotel. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: bazén s relaxační zónu, dětské hřiště, recepce, 24h bezpečnost, parkoviště, zahrada a perfektně udržovaný areál. Poplatek za údržbu činí 10€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
36 m2
Užitná plocha
31.68 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
440 m
Lékař
1 km
Kavárna
530 m
Restaurace
180 m
Bar
160 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00