Prostorný 1+kk s výhledem na bazén, v komplexu Palazzo, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12487
51 900 € ≈ 1 312 551 Kč
Plocha 53 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmány různých velikostí, které se nachází v komplexu Palazzo, na Slunečním pobřeží, Bulharsko. 

Předností těchto apartmánů kromě lákavé lokality je i fakt, že je možné pořídit si je i na splátky až na dobu 20 let! 

Konkrétní apartmán 1+kk o celkové ploše se nachází ve druhém podlaží ze šesti pater. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a odpočinkovou částí, koupelna s toaletou a balkon s výhledem na bazén.

Nyní nabízíme více apartmánů v různých komplexech se splátkovým kalendářem až na 20 let! Jednoduché a rychlé a bez prokazování příjmu a žádné byrokracie. 

Apartmány se prodávají nevybavené, v případě zájmu s nábytkem a vybavením pomůžeme!

Poplatek za údržbu činí 10€/m2 ročně.

Komplex Palazzo se skládá ze dvou budov, které se nacházejí v jihozápadní části letoviska Slunečné pobřeží, 400 metrů od pláže a moře. Aquapark Nessebar a Aquapark "Action" na Slunečném pobřeží jsou 2 km daleko. Staré město Nesebar je vzdálené 3 km. 27 km od mezinárodního letiště Burgas. Oblast je živá a má dobrou infrastrukturu - supermarket, obchody, zdravotní středisko, lékárna, restaurace, kavárny, dětská hřiště, letní atrakce, autobusové zastávky městské a meziměstské dopravy. Infrastruktura: 24/7 ostraha, velký bazén, dětský bazén, relaxační zóny, lobby bar, bar u bazénu, masážní salon, herna se šipkami a kulečníkem, restaurace, pizzerie, parkoviště. 

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
53 m2
Užitná plocha
46.64 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
220 m
Lékař
480 m
Kavárna
40 m
Restaurace
140 m
Bar
50 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00