prostorný 3+ kk s výhledem na moře v centru Famagusty

Famagusta , Kypr – ID 7121
153 500 € ≈ 3 791 450 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 8/13
Moře 1 500 m
Stav Volné

Ve výhradní zastoupeni majitele nabízíme tento prostorný 3+ kk v centru města Famagusty. Potenciál pronájmů apartmánu činí minimálně 700 eur měsíčně. Není zde žádný roční poplatek za údržbu jak tomu bývá v jiných projektech.

S dlouhodobým pronájmem nemovitostí Vám rádi pomůžeme. Jsme na místě a máme k dispozici jak oddělení pronájmů tak i svého právníka, který Vám poskytne všechny služby na klič.

V ceně je veškerý nábytek , právní služby garáž , pouze bez spotřebičů. Nový majitel zaplati pouze převod nemovitostí na své jméno přes našeho právníka. Pro celý postup neváhejte se na nás obrátit.

Zbrusu nový projekt ve Famagustě, jedné z investičních špiček ostrova, je opět ve vašem hledáčku. Projekt dodává srdci Famagusty nový kolorit.

Projekt získal ocenění "Nejlepší rezidenční komerční komplex" na každoročním slavnostním udílení cen v oblasti nemovitostí "Property NC Awards", které pořádá časopis Property NC.

Toto město na východním pobřeží Kypru okouzluje návštěvníky nádhernou směsicí starých a nových architektonických návrhů. Komplex je luxusní obytný a obchodní komplex vytvořený ve stylu mrakodrapu.

Lokalita zahrnuje rezidenci a nákupní centrum v nejcentrálněji části Famagusty.

Příslušenství v projektů :

Restaurace

Café ve Baru;

Obchody

Kanceláře;

Fitness centrum;

Lékárny

Parkování ve vnitřních prostorách;

Bankomaty a další

v blízkostí najdeme :

největší univerzitu na Kypru Eastern Mediterranean University , která je uznávaná po celém světě

škola , nemocnice

OC City mall

pláž je vzdálená pouhých 1500m

praktické spojení do letiště Larnaca a letiště Ercan

Jako první jsme Vám nabídli možnost investice do nemovitostí v zahraničí. Jsme jedna z malá firem na ostrově, která Vám poskytne veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaší nemovitosti.

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaší nemovitosti.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
8
Počet podlaží
13
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
75 m2
Užitná plocha
75 m2
Balkon
8 m2
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
330 m
Lékař
110 m
Kavárna
110 m
Restaurace
70 m
Bar
500 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00