Útulný dům v Baru - Šušanj s výhledem na moře a prostorným dvorem

Bar, Gornji Šušanj, Černá Hora – ID 10515
455 000 € ≈ 11 327 225 Kč
Plocha 1000 m2
Dispozice 5+kk
Moře 950 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tato krásná nemovitost nabízí skvělý domov ve dvou podlažích a podkroví.

V přízemí o rozloze 102 m2 se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem, jídelna, kuchyň, tři ložnice a koupelna.

Na prvním patře pak najdeme prostorný obývací pokoj, dvě ložnice a další koupelnu. Přidaný komfort poskytuje topení podlahou v koupelnách, což zajišťuje teplý pocit i v chladnějších obdobích.

Dům je v dobrém stavu, suchý a čistý. Jeho dvorek o rozloze 1000 m2, uspořádaný ve dvou terasách, nabízí možnost vybudovat si vlastní bazén a užívat si soukromí v pohodlí domova. Kromě toho, žádná stavba v okolí nezakrývá krásný výhled na moře, což zajišťuje neomezený a krásný pohled.

Tato nemovitost je zapsaná na firmu, což znamená, že kupující nemusí hradit daň z převodu nemovitosti, což je příjemná výhoda.

Domov v Baru - Šušanj je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlí, krásný výhled a klidné prostředí.

Nezávazně nás kontaktujte a domov si prohlédněte

V jižní části Černé Hory se v rozlehlém Barském zálivu rozkládá téměř 40 tisícové město Bar. Toto přímořské město, které je důležitým černohorským hospodářským centrem, se pyšní velkým a strategicky významným přístavem. Bar se dělí na dvě části - moderní město na pobřeží, které vzniklo na konci 19. století poté, co byla země osvobozena od Turků a Starý Bar, jehož historie sahá do 10. století.

Bar je v současnosti oblíbeným turistickým letoviskem na pobřeží Jaderského moře. Až do 60. let 20. století však město nebylo příliš významné. Jisté hospodářské oživení zapříčinila výstavba stanice jediné železniční trati v zemi – vede z Baru do Podgorice a dále do Bělehradu. Železnice je naprosto unikátním technickým dílem, během její výstavby bylo nutné překonat zdejší náročné přírodní podmínky. Dnes vlak na své trati protíná několik set tunelů a projíždí přes spoustu mostů. S výstavbou železniční trati došlo také k rozvoji místního přístavu, z něhož dnes vyplouvají trajekty do Slovinska, Řecka a Itálie.

Bar nabízí báječné podmínky pro koupání, relaxaci na plážích i provozování vodních sportů. Na vyznavače suchozemských sportů zde čekají tenisové kurty, fotbalová hřiště i atletický stadion. Nový Bar kromě báječného koupání a kvalitního turistického zázemí nabízí také spoustu zábavy. Míst, kde se můžete pobavit a také najíst či napít, je hned několik – najdete zde restaurace, bary, kluby, diskotéky a noční podniky. V letních měsících se Bar stává dějištěm nejrůznějších kulturních akcí pod širým nebem.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
1000 m2
Pozemek
996 m2
Užitná plocha
310 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
105 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
220 m
Restaurace
520 m
Bar
640 m
Škola/školka
870 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00