velký 2+kk s krytým parkovacím stáním za skvělou cenu

Sotira, Kypr – ID 11719
118 000 € ≈ 2 936 430 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/3
Moře 10 000 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera? Jsme výhradní zástupci tohoto developera a tento projekt můžete získat pouze prostřednictvím nás. Za zprostředkování obchodu nám neplatíte provizi; nakupujete přímo od prodávajícího.

Rezidenční projekt zasazený do vesnice Sotira nabízí jedinečnou kombinaci pohodlí, stylu, a neuvěřitelných výhledů na jezero, hemžící se půvabnými plameňáky. S pečlivou pozorností k detailu a důrazem na moderní bydlení představuje Flamingo Lake Residences výjimečný zážitek z bydlení pro jednotlivce i rodiny.

Poloha: Sotira, klidné a malebné město proslulé svým klidem a šarmem, vytváří dokonalou kulisu pro Flamingo Lake Residences. Výhodně se nachází, a obyvatelé mají snadný přístup k základní občanské vybavenosti, a zároveň si vychutnávají klidnou atmosféru okolí.

Architektura: Sotira Residences, skládající se ze dvou elegantně navržených bloků, se může pyšnit celkem 26 apartmány, od útulných jednopokojových útočišť po prostorné příbytky se třemi ložnicemi. Každý apartmán vyzařuje sofistikovanost a pohodlí a nabízí harmonickou rovnováhu mezi funkcionalitou a estetikou.

Vlastnosti apartmánu:

• Vnitřní kryté plochy od 53 m² do 113 m² zajišťují dostatek prostoru pro moderní bydlení.

• Rozsáhlé verandy, které se rozkládají od 9 m² do působivých 41 m², poskytují ohromující venkovní výhledy a dostatek prostoru pro relaxaci nebo zábavu.

Vymoženosti:

• Velký společný bazén zve obyvatele, aby si dopřáli klidné koupání a vyhřívali se na středomořském slunci.

• Plně vybavená tělocvična je určena pro fitness nadšence a nabízí nejmodernější zařízení pro komplexní zážitek z cvičení.

• Krytá parkovací místa zajišťují pohodlí a bezpečnost pro rezidenty a jejich vozidla.

• Vyhrazené úložné prostory poskytují další prostor pro věci a zajišťují pořádek.

-30 min od letiště Larnaca

V případě zájmů mě kontaktujte.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
53 m2
Balkon
8.3 m2
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00