1+kk, Fascinující apartmán s terasou s výhledem na moře, Tenerife, Španělsko

Tenerife, Španělsko – ID 10324
152 000 € ≈ 3 754 400 Kč
Plocha 55 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/3
Moře 200 m
Stav Volné
Období Celoroční

Objevte ztělesnění přímořského bydlení v Tenerife, kde vám s hrdostí představujeme tento úžasný apartmán u pláže v okouzlujícím městečku Los Realejos.

Tato nádherná nemovitost nabízí nejen klidné a malebné prostředí, ale slouží také jako lákavá investiční příležitost. Ať už hledáte nové místo, kterému byste mohli říkat domov, tento apartmán má vše.

Vstupte dovnitř a přivítá vás prostorná a promyšleně navržená dispozice. V apartmánu najdete dobře zařízenou koupelnu, moderní kuchyň vybavenou všemi nezbytnostmi, útulný obývací pokoj, který vybízí k relaxaci, pohodlnou ložnici pro klidný spánek a soukromou terasu pyšnící se úchvatným panoramatickým výhledem na fascinující moře.

Tento přímořský klenot se nachází v moderní budově, která se pro vaše pohodlí pyšní velkými moderními výtahy. Ať už míříte do svého apartmánu, nebo si jen užíváte pohodlí každodenního života, tyto výtahy vám poskytnou nádech luxusu do každodenní rutiny.

Jednou z význačných vlastností této nemovitosti jsou neuvěřitelně nízké měsíční komunitní poplatky, které činí pouhých 35 eur. Tato cenová dostupnost zajišťuje, že si můžete užívat výhod dobře udržované budovy, aniž byste museli rozbít banku.

Tenerife, největší ze španělských Kanárských ostrovů, je podmanivou destinací známou svou rozmanitou krajinou a celoročně příjemným klimatem. Jeho korunní klenot, hora Teide, je nejvyšším vrcholem Španělska a ústředním bodem Národního parku Teide, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, kde mohou návštěvníci prozkoumávat krajinu připomínající měsíční krajinu. Tenerife nabízí nedotčené pláže, včetně Playa de las Teresitas zdobené zlatavým pískem. Ostrov se může pochlubit bohatým kulturním dědictvím a půvabnými městy, jako je La Laguna, s koloniální architekturou. K jeho půvabu přispívají i živé festivaly a prosperující kulinářská scéna. Tenerife je rájem pro milovníky outdoorových aktivit a nabízí možnosti pěší turistiky, vodních sportů a pozorování hvězd.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
55 m2
Užitná plocha
50 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
950 m
Kavárna
520 m
Restaurace
370 m
Bar
370 m
Škola/školka
470 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00