2+1, Apartmán s výhledem na bazén s terasou, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6084
161 900 € ≈ 4 111 451 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+1
Podlaží 1/11
Moře 650 m
Stav Volné

Nabízíme vám skvělou příležitost v podobě apartmánu v nádherné urbanizaci Levante, v Benidormu, vedle Avda. de Europa v Benidormu. S výhledem na společný bazén a nachází se pouhých 650m od mořské pláže. Apartmán je ve stavu k nastěhování a jeho přednosti jsou 60m2 které se rozkládají na 1 dvoulůžková ložnici, 1 kompletní koupelnu, samostatnou kuchyň, velmi slunný obývací pokoj a zasklenou terasu o velikosti 8m2. Má společné parkoviště bazén a vrátného.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Tento byt se nachází ve velmi klidné urbanizaci, 5 minut chůze od pláže Levante, hotelu Marina, supermarketů (Consum, Mercadona), čokoládovny Valor, náměstí Plaza Triangular a 5 minut od centra města.

Podlaží
1
Počet podlaží
11
Dispozice
2+1
Plocha
60 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
60 m
Lékař
400 m
Kavárna
110 m
Restaurace
70 m
Bar
20 m
Škola/školka
340 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00