2+1, s výhledem na moře, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6167
92 000 € ≈ 2 321 620 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 16/22
Moře 1 500 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme ke koupi tento apartmán 2+1 o celkové ploše 51,18m2 s neuvěřitelným výhledem na moře. Byt se skládá z 1 ložnice (s možností udělat další), samostatné kuchyně, koupelny s toaletou, prostorného obývacího pokoje a velké terasy s výhledem na moře a ostrov Benidorm a Sky Line město. Díky umístění na 16 tém podlaží, nabízí byt opravdu nádherný výhled. Byt je vhodný k rekonstrukci a právě to z něj dělá atraktivní nemovitost, kterou si můžete dotvořit dle svých představ!

Dům má také bazén obklopený zahradami pro výhradní použití obyvatel urbanizace.

Nachází se v oblasti Benidorm Courts, jedné z nejrychleji rostoucích oblastí města, má všechny druhy služeb, obchody, supermarkety, školy, dětská hřiště a blízko zdravotnických středisek a lékáren.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
16
Počet podlaží
22
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
51 m2
Užitná plocha
49 m2
Terasa
Ano
Obchod
50 m
Lékař
130 m
Kavárna
90 m
Restaurace
70 m
Bar
70 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00