2+kk, investiční apartmán se společným bazénem, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6476
145 000 € ≈ 3 617 025 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/2
Moře 900 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme Vám skvělou možnost investice do apartmánu společným bazénem, o dispozici 2+kk s lodžií vybavenou dalším lůžkem. Jeho celková rozloha je 65m2 a užitná plocha 55m2. Nachází se ve druhém patře domu s výtahem. Apartmán je vybavený a připravený k nastěhování. Apartmán je situovaný v blízkosti mořské pláže.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Nachází se v blízkosti všech služeb, parků, autobusového nádraží, tramvaje, farnosti San Francisco de Asis, hasičského sboru, autobusového nádraží, místní policie, sportovního centra L'illa de Benidorm, škol, jako je oficiální jazyková škola, Maestro Gaspar Lopez , mateřská škola Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Gabriel Miró, IES Pere Maria Orts i Bosch a lékařských center. Spotřební supermarkety, Hiperber, Mercadona, lékárny, sousední supermarkety, bary, restaurace, trafiky, banky, čerpací stanice, benzinové pumpy, soudy a dlouhá atd. Nádherná komunikace se zbytkem Benidormu, plážemi Levante a Poniente vzdálenými jen pár minut a s dálnicí AP-7 jen na krok. Velmi klidná, známá a nádherná rezidenční čtvrť k bydlení. Neváhejte nám zavolat a navštívit nás. Prohlédnout si ji můžete kdykoli.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
55 m2
Lodžie
Ano
Parkování
Ano
Obchod
60 m
Lékař
80 m
Kavárna
120 m
Restaurace
40 m
Bar
110 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00