2+kk, Střešní apartmán v resortu s výhledem na moře, San Luis de Sabinillas, Španělsko

San Luis de Sabinillas, Španělsko – ID 10623
255 000 € ≈ 6 360 975 Kč
Plocha 83 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/5
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční

Objevte ztělesnění pobřežního luxusu v našem exkluzivním apartmánu u pláže v La Noria III. Tato rezidence se nachází v prestižní urbanizaci La Noria III a nabízí jedinečnou sofistikovanost, pohodlí a vynikající polohu na vyhledávaném pobřeží Costa del Sol.

Dechberoucí výhled na moře a hory vytváří každodenní podívanou na krásy přírody. Bezvadné interiéry jsou vybaveny nejmodernější klimatizací, moderními spotřebiči a elegantními mramorovými povrchy. Ložnici, která je útočištěm pohodlí, doplňuje kompletně zrekonstruovaná koupelna s luxusním sprchovým koutem.

Jižně orientovaná terasa, umně zasklená lumonem a zastřešená, se promění v další obytný prostor pro celoroční užívání. Je vybavena markýzou a stává se útočištěm, kde můžete nasávat kouzlo pobřeží.

K exkluzivnímu vybavení patří vyhrazené parkovací místo v podzemní garáži se špičkovým kamerovým systémem a velkoryse dimenzovaný sklad pro větší pohodlí.

Rezidenční bydlení La Noria III nabízí klid v zabezpečené enklávě s nepřetržitou ostrahou, přímým přístupem na pláž a rekreačním zázemím, jako jsou pádlovací kurty, fotbalové hřiště, bazény a dětské hřiště. Nádherně upravené zahrady, zdobené fontánami a lavičkami, poskytují dokonalé prostředí pro odpočinek pod palmami.

I přes blízkost centra města a základních služeb si La Noria III zachovává klidnou atmosféru. Místní sportovní areál, vzdálený jen kousek pěšky, nabízí tenis, paddle, bazén, saunu, lázně a sportovní kurzy. V dosahu jsou různé restaurace, bary a výhodný obchod Lidl.

Tento exkluzivní apartmán na pláži je víc než domov, je to životní styl. Je ideální pro ty, kteří hledají znamenitou rezidenci na pobřeží Costa del Sol, a ztělesňuje podstatu luxusního bydlení. Využijte příležitosti a udělejte si z tohoto pobřežního skvostu svůj vlastní. Kontaktujte nás pro soukromou prohlídku a ponořte se do ztělesnění přímořské elegance.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
83 m2
Užitná plocha
52 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
50 m
Kavárna
50 m
Restaurace
0 m
Bar
10 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00