2+kk v moderním investičním projektu, lukrativní investice 350m od moře, Golem, Albánie

Golem, Albánie – ID 12470
71 300 € ≈ 1 809 238 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 350 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Apartmán o rozloze 2+kk s balkónem ve 3 patře. O celkové ploše 51.5 m2. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Máme připravené další apartmány a rádi vám poskytneme veškeré informace, které potřebujete k rozhodnutí.

Představujeme Vám lukrativní příležitost investice v turisticky oblíbeném letovisku Golem, jen pár kroků od azurového pobřeží, vzdáleného pouhých 350 metrů. Zde vzniká komplex moderních budov, které přinesou nejen luxusní bydlení, ale také vynikající investiční příležitost. S ohledem na budoucí růst cen a vysokou poptávku po pronájmech nabízíme investorům ideální prostředí pro zhodnocení jejich kapitálu. Všechny sektory budovy o šesti patrech budou disponovat výtahy. Projekt je ideálně umístěn poblíž hlavního spojení, kde se nachází veškerá občanská vybavenost - lékárny, obchody, supermarkety, opravny, restaurace a další. Součástí tohoto projektu bude také zajištění parkoviště pro rezidenty a komplexní zabezpečení objektu. Projekt se staví podle evropských standardů s důrazem na kvalitu a detail, aby bylo zajištěno trvalé uspokojení klientů. Pokud toužíte po luxusním bydlení v překrásné lokalitě nebo hledáte perspektivní investici, neváhejte nás kontaktovat.

Každý apartmán bude při předání vybaven dlažbou, dveřmi a okny, s vymalováním a s kompletně vybavenou koupelnou.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
51 m2
Užitná plocha
51.5 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00