3+1, 300m od moře, parkovací místo v ceně, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6152
136 900 € ≈ 3 458 779 Kč
Plocha 62 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 14/16
Moře 300 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme Vaší pozornosti tento velmi dobře umístěný 3+1 s výhledem na moře v oblasti Levante, blízko pláže a centra.

Byt o rozloze 55,00m2 má terasu 8 m2 a nachází se na 14tém podlaží. Byt se nachází 300 metrů od pláže. Dispozice: kuchyně, obývací pokoj, dvoulůžkový pokoj, jednolůžkový pokoj, koupelna s toaletou a terasa. Byt je zrekonstruovaný, vybavená kuchyně, jihozápadní expozice.

Co vše je v bytě a v budově k dispozici: voda, klimatizace, vestavěné skříně, výtah, čerpadlo na teplou a studenou vodu, topení, zahrada, světlý, nábytek, komunitní bazén, TV, terasa, zasklená terasa, autobusy, centrum, nákupní centra, pobřeží, nemocnice, parky, supermarkety, urbanizace, oplocený areál, výhled na moře, nerušený výhled, průjezd, parkovací místo v ceně.

Budova je blízko všech služeb, parků, autobusových zastávek, tramvají, farnosti San Francisco de Asis, hasičů, autobusového nádraží, místní policie, sportovního centra L'illa de Benidorm a škol, jako je oficiální jazyková škola Maestro Gaspar Lopez. Mateřská škola Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Gabriel Miró, IES Pere Maria Orts i Bosch a zdravotní střediska. Hypermarkety, Hiperber, Mercadona, lékárny, sousedské supermarkety, bary, restaurace, banky, čerpací stanice, soudy a mnoho dalšího.

Pláže Levante a Poniente jsou vzdáleny jen pár minut a dálnice AP-7 také nedaleko.

Velmi klidná, rodinná a nádherná vilová čtvrť.

Pro více informací nás neváhejte kontaktova.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
14
Počet podlaží
16
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
62 m2
Užitná plocha
55 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
220 m
Kavárna
120 m
Restaurace
10 m
Bar
40 m
Škola/školka
470 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00