3+1 po rekonstrukci, kousek od moře, parkovací stání, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6085
192 500 € ≈ 4 792 288 Kč
Plocha 89 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 8/12
Moře 550 m
Stav Volné

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 o celkové ploše 89m2, který se nachází v osmém podlaží ve výborné urbanizaci v Benidormu se společným bazénem a parkovacím stáním. Skládá se ze 2 dvoulůžkových pokojů, 2 koupelen, obývacího pokoje se vstupem na otevřenou terasu, samostatné kuchyně s technickou místností.

Tato nemovitost se nachází ve vysoce ceněné urbanizaci Benidormu pro svou polohu a její výhody.

Kolem něj máte všechny druhy služeb, jako jsou supermarkety (Consum, Mas y Mas), autobusová zastávka, restaurace (Casa Toni), obchody všeho druhu, lékárny a pláž Levante 5 minut chůze.

Tato lokalita má velmi blízko ke všem druhům služeb a obchodů: bary, restaurace, lékárna a další. Také poblíž L'illa de Benidorm Sports Center, Sports Palace (Palau D'esports) a Els Tolls Public School, Children's Education School, Gabriel Miró's CEIP, Language School, Benidorm Cultural Center, Bus Station, Avda Marina, Mercadona a mnoho dalších.

Budova a urbanizace s venkovním bazénem a vynikajícími společnými prostory, velkolepý vstup do budovy a velmi dobře postavená. Příležitost získat byt v tak vyhledávaném domě.

Pro více informací nám neváhejte zavolat!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
8
Počet podlaží
12
Dispozice
3+1
Plocha
89 m2
Užitná plocha
75 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
60 m
Lékař
400 m
Kavárna
110 m
Restaurace
70 m
Bar
20 m
Škola/školka
340 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00