3+1 s bočním výhledem na moře, druhá linie, 50m od pláže Acequión, Torrevieja, Španělsko

Torrevieja, Španělsko – ID 12795
139 000 € ≈ 3 460 405 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 1/5
Moře 50 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám fantastický apartmán 3+1 ve druhé linii, pouhých 50 metrů od známé pláže Acequión a jen 300 metrů od pláže Los Náufragos. Nemovitost se skládá ze 2 dvoulůžkových ložnic, koupelny vybavené vanou, velkého obývacího pokoje s přístupem na terasu s krásným bočním výhledem na moře a prostorné samostatné kuchyně, plně zařízené a vybavené. O celkové ploše 90 m2, o užitné ploše 78 m2. Apartmán je v perfektním stavu. V současné době je instalován speciální výtah pro osoby s omezenou pohyblivostí. Existuje možnost pronájmu garážového stání ve stejné budově.

Torrevieja je populárním turistickým městem a městem v provincii Alicante na jižním pobřeží Costa Blanca. Město je třetím největším ve své provincii po Alicante a Elche. Toto letovisko je oblíbené díky své příznivé středomořskému klimatu, krásným písčitým plážím a mnoha solným jezerům a lagunám v okolí.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví. O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
90 m2
Užitná plocha
78 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00