3+kk, Aparmán s výhledem na moře v komplexu s bazénem, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Rincon de Loix, Španělsko – ID 10310
185 000 € ≈ 4 614 825 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 8/8
Moře 200 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám tento nádherný aparmán v Benidormu. Tento apartmán o rozloze 60,00 m² nabízí útulný a užitný prostor, který je ideální pro vytváření trvalých vzpomínek. Pouhých 200 metrů vzdálená pláž vás láká jako nejbližší společník, který vás zve, abyste se ve volném čase vyhřívali na slunci a objímali moře. V této nemovitosti se nacházejí 2 prostorné dvoulůžkové ložnice, které poskytují klidné útočiště pro odpočinek po dni plném dobrodružství. Prostor doplňuje kompletní koupelna, která zajistí vaše pohodlí a odloučení. Apartmán je navíc v bezvadném stavu, což vám umožní bezproblémový přechod do života plného radosti od prvního dne. Dobře vybavená kuchyň je útočištěm pro kulinářské nadšence a poskytuje vám příležitost připravovat lahodné pokrmy a zároveň se věnovat svým drahým. Jihozápadní orientace koupe byt v hojnosti teplého, přirozeného světla po celý den, což vytváří pohostinnou atmosféru překypující pozitivitou. Vybavení, které je k této nemovitosti přibaleno, je skutečně mimořádné. Nejmodernější videointerkomový systém zaručuje vaši bezpečnost a klid, zatímco výtah zefektivňuje přístup do vašeho příbytku bez námahy. Společný bazén vás láká k ochlazení a vychutnávání slunce ve společnosti sousedů, což podporuje družnou a živou komunitu. Rincón de Loix je proslulý svou živou a moderní atmosférou a nabízí širokou škálu restaurací, barů a obchodů přímo na dosah ruky. V blízkosti se nachází pohodlná dopravní obslužnost včetně autobusů, která zajišťuje bezproblémové spojení se zbytkem města. V obklopení zelených stromů, parků a nádherných výhledů na pobřeží se navíc můžete kochat přírodou v té nejlepší podobě. Představte si, jak se každé ráno probouzíte s úchvatným výhledem na moře a vychutnáváte si klidné procházky podél pobřeží. Urbanizace je bezpečná a uzavřená, což vašemu příbytku propůjčuje klid a pohodovou atmosféru. Nerušený výhled vám poskytne privilegium vychutnávat si nádherné západy slunce nad Středozemním mořem.

Dětské a společenské prostory slibují zábavu a pohodu pro celou rodinu. Blízkost supermarketů navíc zefektivňuje vaši každodenní rutinu a zajišťuje, že budete mít vždy po ruce vše potřebné. Nepřehlédněme, že součástí této mimořádné nabídky je i parkování! Skutečný luxus v tak vyhledávaném městě, jako je Benidorm, kde může být zajištění bezpečného parkovacího místa často problém.

Neztrácejte čas a oslovte nás

ještě dnes, abyste si domluvili prohlídku a odhalili, jak tento byt může proměnit vaše touhy ve skutečnost. Vítáme vás s otevřenou náručí v úchvatném Rincón de Loix v Benidormu!

Podlaží
8
Počet podlaží
8
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
65 m2
Užitná plocha
55 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Obchod
300 m
Lékař
640 m
Kavárna
180 m
Restaurace
60 m
Bar
180 m
Škola/školka
560 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00