3+kk, Apartmán kousek od centra, s garáží, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6081
96 000 € ≈ 2 389 920 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/4
Moře 950 m
Stav Volné

Nabízíme vám kompletně zrekonstruovaný apartmán v Benidormu. Má 2 ložnice, 1 koupelnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, bazén a parkoviště, vrátný 24 hodin, veškerý nábytek v ceně, oblast s veškerým vybavením, supermarket pár kroků, autobusová zastávka na ulici, bary, apartmán je zrekonstruovaný včetně nového nábytku, nachází se kousek od centra Benidorm a je necelý kilometr od mořských pláží Benidormu. Apartmán i přes jeho celkovou plochu 65m2 nabídne spoustu místa a zařídí kousek ráje vaší dovolené ve Španělsku. Díky své garáži zajistí pohodlí k parkování. Apartmán je také vhodný jako skvělá investice.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
55 m2
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
90 m
Lékař
210 m
Kavárna
80 m
Restaurace
60 m
Bar
150 m
Škola/školka
250 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00