3+kk, Apartmán s panoramatickým výhledem na moře, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6082
152 000 € ≈ 3 784 040 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 12/13
Moře 500 m
Stav Volné

Nabízíme vám apartmán ve výškovém patře s výhledem na moře v centru města Benidorm. Vhodný jako investice.

Tento apartmán má plochu 60 m2 a jeho stav je původní. Má velmi praktické rozdělení, s velkou halou, 2 světlými a velkými pokoji, samostatnou kuchyní s galerií, fantastickým obývacím pokojem a zasklenou terasou. Tato nemovitost má nerušený výhled, kde z výšky můžete vidět moře a ostrov Benidorm jen 500 m od pláže Levante, směrem na jih. V rámci společných prostor máme k dispozici společné parkoviště, hřiště na paddleboard a velký společný bazén a zelené plochy, stejně jako vrátného. V těsné blízkosti se nachází několik hotelů a aparthotelů, například Alpha Apartments, Hotel Servigroup Castilla, Hotel Caballo de Oro, Torre d'Oboe Apartments, supermarkety na úrovni ulice Consum Supermarket, Esperanza Supermarket, Europe Pharmacy 24h Benidorm, Home Holidays. Restaurace jako Restaurante Casa Toni, Parrilla Argentina la Salamandra, Home Sushi Benidorm. V blízkosti turistické atrakce. Kromě toho má oblast fantastickou komunikaci s veřejnými autobusy, taxíky a v blízkosti dálnice AP-7.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu ve Španělsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
12
Počet podlaží
13
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
60 m2
Užitná plocha
58 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
90 m
Lékař
140 m
Kavárna
100 m
Restaurace
70 m
Bar
60 m
Škola/školka
310 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00