3+kk, Apartmán v klidné lokalitě s bazénem, Torrevieja Španělsko

Torrevieja, Španělsko – ID 11062
117 260 € ≈ 2 918 015 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 900 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám nemovitost v malebné lokalitě urbanizace s bazénem. Tento apartmán je situován v krásné čtvrti, přibližně 15 minut pěšky od centra města a pouhých 10 minut chůze od mořské pláže. Jeho umístění v tichém prostředí přispívá k ideální atmosféře pro relaxaci, což tuto lokalitu činí vynikajícím místem pro dovolenou.

Vzhledem k jeho výhodné poloze se tento apartmán také stává skvělou investicí pro pronájem. S čistou užitnou plochou 40 m2 a celkovou plochou 51 m2 nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Je ve velmi dobrém stavu a byl postaven v roce 2001. Apartmán se nachází na prvním patře a je orientován na jih, což znamená dostatek slunečního světla po celý den.

K nemovitosti také patří terasa o velikosti 6 m2, která poskytuje skvělé místo k odpočinku venku. Komunální poplatky činí 30€ a daň z nemovitosti je zde 132€ ročně. Věříme, že tato nemovitost nejen splní očekávání ohledně pohodlného bydlení, ale zároveň nabídne zajímavý investiční potenciál pro pronájem.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
51 m2
Užitná plocha
40 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00