3+Kk, Apartmán v komplexu s bazénem a výhledem na moře, La Azohia, Španělsko

La Azohia, Španělsko – ID 10308
172 000 € ≈ 4 360 200 Kč
Plocha 92 m2
Dispozice 3+kk
Moře 600 m
Stav Volné
Období Celoroční
Představujeme moderní mezonetový byt orientovaný na jih, který se rozkládá na dvou úrovních a má dvě ložnice a dvě koupelny. Tato pečlivě udržovaná nemovitost se nachází v klidné čtvrti El Pinar de San Gines v La Azohia a nabízí dokonalou kombinaci moderního bydlení a blízkosti základní občanské vybavenosti a pláže, což slibuje ideální útočiště pro vychutnání nádherného španělského klimatu.

Elegantní ložnice: V patře jsou dvě prostorné a dobře osvětlené ložnice se stropními ventilátory a soukromými terasami. Hlavní ložnice vám dopřeje podmanivý výhled na moře z terasy, která umožňuje také přístup na střechu. Druhá ložnice se otevírá na okouzlující balkon s výhledem na malebné hory.

Otevřený koncept obývacího pokoje: Otevřený obývací prostor ve spodní úrovni je velkoryse řešený a pro vaše pohodlí je vybaven klimatizací. Příjemný dojem dodává nádherná zimní zahrada vybavená stropním ventilátorem. Samostatná kuchyň s výhledem na hory nabízí dostatek úložného prostoru a elegantní desku z formiky.

Prostor pro relaxaci: V horním patře se nachází koupelna o velikosti rodinného pokoje, která vás po slunění zve k odpočinku v luxusní vaně. Ve spodní úrovni na vás čeká praktická šatna vybavená toaletou, umyvadlem a zrcadlem.

Soukromé útočiště na střeše: Vycházejte na rozlehlou soukromou střešní terasu s altánem a zatahovací markýzou, která nabízí panoramatický výhled na moře a hory - oázu klidu.

Parkoviště a bazén: K tomuto objektu patří přidělené parkovací místo a přístup ke společnému bazénu, ideálnímu pro klidné plavání a společenské setkávání.

Další vybavení:

V celém objektu jsou okna s dvojitými skly, mřížemi a sítěmi proti hmyzu.
Užívejte si výhod krásného společného bazénu.
Nenechte si ujít příležitost bydlet v této výjimečné nemovitosti v žádané lokalitě!

La Azohia je okouzlující pobřežní vesnice připomínající řecký ostrovní ráj, která se nachází na okraji zálivu Mazarron, obklopená kopci a majestátními horami. Malebná přístavní oblast s průzračnou vodou je rájem pro milovníky potápění. Pláže zdobí Torre de Santa Elena, nádherně zrestaurovaná historická věž označená za kulturní památku. Nadšencům, kteří chtějí prozkoumat živý podmořský život pod teplými vodami Středozemního moře, slouží řada potápěčských škol. Po dni plném koupání a poznávání si můžete v místních restauracích vychutnat pravou španělskou kuchyni.

Mazarron, známý svými úchvatnými plážemi, nabízí řadu možností pro milovníky pláží, včetně pláží Bolnuevo, Playa del Castellar, Nares a Playa de Rihuete, které se táhnou podél 35 km dlouhého nedotčeného pobřeží. Dobrodružné povahy se mohou věnovat různým vodním sportům, jako je plachtění, potápění a rybaření, a zůstat tak aktivní a zaujatí.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
92 m2
Pozemek
91 m2
Užitná plocha
87 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
90 m2
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
710 m
Lékař
7 km
Kavárna
3 km
Restaurace
460 m
Bar
470 m
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00