3+kk, Apartmán v pěší vzdálenosti od centra a mořské pláže, Alicante, Španělsko

Alicante, Španělsko – ID 6226
109 000 € ≈ 2 692 300 Kč
Plocha 71 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 2 000 m
Stav Volné

Nabízíme vám zrekonstruovaný apartmán v Alicante, ve výborné čtvrti se všemi potřebnými službami, veřejnou dopravou, supermarkety. Jedná se o přízemní nemovitost o rozloze 71 m2, kompletně zrekonstruovanou v roce 2014, s novými elektrickými a vodovodními instalacemi. Má 2 velké dvoulůžkové ložnice, 1 velkou koupelnu se sprchovým koutem. velkou kuchyň, plně vybavenou a velkou terasu, na kterou je přístup z kuchyně a jedné z ložnic. Tento apartmán se nachází 2km od mořské pláže a 10minut od centra Alicante. Apartmán je připraven k nastěhování a díky jeho poloze je skvělý jako možnost investice.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

Alicante je největší a nejvýznamnější město na pobřeží Costa Blanca a něco jako jeho neoficiální hlavní město. Provincie Alicante má přibližně 1,8 miliony obyvatel. Pro návštěvníky má Alicante několik zajímavých památek a perfektní městskou pláž. Abyste získali přehled o Alicante, je nejlepší vyrazit na velkou horu přímo v centru města, na které se nachází Castello de Santa Barbara. Velký hrad, nejvýznamnější památka Alicante, postavili již Maurové před více než 1000 lety, ale později v 7. století byl značně rozšířen. Alicante má skvělou městskou pláž. Široká Playa de Postiguet začíná přímo v centru a je dlouhá jeden kilometr. V létě je pláž docela přeplněná, mnohem více než v listopadu. Ve velkém přístavu Alicante, přímo naproti centru města, jsou jachty v celkové hodnotě několika set milionů eur. Fanoušci jachet rádi jezdí do Alicante fotit jachty, protože tady se člověk dostane docela blízko k vysněným lodím. V Alicante najdete spoustu lodí vyšší třídy. Staré město Alicante stále vypadá velmi španělsky navzdory mnoha turistům. Ceny v restauracích, tapas barech a hospodách jsou stále nízké. Hlavním bulvárem (ve Španělsku nazývaným Rambla) je Explanada de Espana, která vede souběžně s přístavem Alicante. Hned za ní ve starém městě se nachází elegantní radnice a slavná katedrála San Nicolas de Bari. Každý fanoušek španělského způsobu života by měl rozhodně zajít do velké centrální tržnice (Mercado) v Alicante. Nabízí se zde pouze jídlo. Turisticky oblíbená je zejména rybí část v podzemí a masná část v přízemí. Výběr ovoce a zeleniny je velký, kvalita vysoká a ceny nízké. Každý zde najde kousek toho co má rád.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
71 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
290 m
Lékař
80 m
Kavárna
60 m
Restaurace
60 m
Bar
60 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00