3+kk, Apartmán v přední linii u moře, San Luis de Sabinillas, Španělsko

San Luis de Sabinillas, Španělsko – ID 10624
245 000 € ≈ 6 111 525 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/5
Moře 300 m
Stav Volné

Nabízíme Vám apartmán se 2 ložnicemi u pláže, který se nachází v prestižní rezidenci La Noria IV v Sabinillas. Tato pečlivě zrekonstruovaná rezidence vyzařuje eleganci a sofistikovanost.

Vstupte do světa vytříbenosti přes elegantní vstupní halu, která vede do prostorného obývacího pokoje prosvětleného přirozeným světlem a plynule navazujícího na prosvětlenou terasu. Design interiéru představuje vyhlazené stěny s jemnou mřížkou v obývacím pokoji, která mu propůjčuje osobitý šarm.

Velkorysá terasa nabízí soukromou oázu, chráněnou robustním plotem a zdobenou univerzálními vertikálními a horizontálními markýzami pro bezkonkurenční pocit soukromí a pohodlí.

Plně vybavená samostatná kuchyň se může pochlubit moderními spotřebiči a dostatkem úložného prostoru s přístupem do uzavřené technické místnosti s oknem pro větší pohodlí.

Velkorysá hlavní ložnice se může pochlubit pečlivě zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem v úrovni podlahy. Tento prostor doplňuje druhá ložnice a rodinná koupelna, rovněž renovovaná se sprchovým koutem, obě zdobené prostornými vestavěnými skříněmi.

Tento exkluzivní byt je nabízen kompletně zařízený, což zvyšuje zážitek z luxusního bydlení. Jako přidaná hodnota je v ceně zahrnuto parkovací místo, které zajišťuje pohodlí a bezpečnost.

Uzavřená komunita s nepřetržitou ostrahou poskytuje přímý přístup na okouzlující promenádu. Obyvatelé se mohou těšit na 2 tenisové kurty s pádlem, společný bazén, dětský bazén a dětské hřiště. V krásně upravených zahradách jsou malé fontánky a lavičky, které vytvářejí klidnou atmosféru ve stínu palem. Tato rezidence se nachází na promenádě od Buenas Noches k La Chullera a je ideální pro klidné procházky.

Jen několik minut chůze od ní se nachází městský sportovní areál, který nabízí tenisové kurty, kurty na paddle tenis, vyhřívaný sportovní bazén, saunu a lázeňskou zónu, posilovnu a různé sportovní a aerobikové lekce pro všechny věkové kategorie. Díky své centrální poloze se v blízkosti nachází řada restaurací a barů a přes ulici je pohodlně umístěn velký obchod Lidl.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
100 m2
Užitná plocha
70 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
50 m
Kavárna
50 m
Restaurace
0 m
Bar
10 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00