3+kk, Apartmán v resortu s bazénem a výhledem na moře, San Luis de Sabinillas, Španělsko

San Luis de Sabinillas, Španělsko – ID 10622
270 000 € ≈ 6 735 150 Kč
Plocha 86 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 300 m
Stav Volné

V tomto úžasném apartmánu s úchvatným výhledem na moře můžete vstoupit do světa luxusu a klidu. Tato pečlivě navržená nemovitost dokonale kombinuje styl, komfort a pohodlí, aby vám nabídla dokonalý zážitek z bydlení.

Při vstupu vás přivítá vkusně navržená hala s vestavěnou skříní pro vaše úložné potřeby. Plně vybavená kuchyň je snem kulinářských nadšenců a pro větší funkčnost ji doplňuje praktická prádelna.

Srdcem domu je prostorný a prosvětlený obývací pokoj s přímým vstupem na terasu, která vám vyrazí dech. Představte si, jak popíjíte svůj oblíbený nápoj, zabraný do knihy nebo se zapojujete do rozhovorů a přitom se kocháte panoramatickým výhledem na moře. Tato terasa není jen prodloužením vašeho domova; je to soukromá oáza klidu.

Apartmán má 2 ložnice a 2 koupelny, což zajišťuje dostatek prostoru pro odpočinek i soukromí. Jedna z koupelen má vlastní koupelnu, což povýší váš osobní prostor na novou úroveň pohodlí.

Parkování je díky vyhrazenému garážovému stání hračka, takže každodenní život je bez námahy pohodlný. Využijte komunitní bazén pro poklidné opalování nebo osvěžující plavání a vychutnejte si přímý přístup na pláž pro procházky po moři.

Sportovní nadšenci si mohou přímo na místě zahrát tenis. Svěží zahrady poskytují malebné prostředí pro klidné procházky a nepřetržitý dohled a bezpečnostní kamery zajišťují váš klid.

Tato výjimečná nemovitost není jen domovem, je to životní styl. Těšte se na blízkost supermarketů, obchodů, škol, zdravotního střediska, lékáren a dopravních uzlů - veškeré vybavení, které potřebujete, tak máte na dosah ruky. Využijte příležitosti bydlet v této ideální lokalitě, kde se luxus snoubí s pohodlím a vytváří dokonalé útočiště pro váš každodenní život. Pozvedněte svůj životní zážitek - naplánujte si prohlídku ještě dnes.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
86 m2
Užitná plocha
80 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
50 m
Kavárna
50 m
Restaurace
0 m
Bar
10 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00